19 Sie
Nowe wersje modułów systemu Plus Workflow

Nowe wersje modułów systemu Plus Workflow

Posiadamy ciągle powiększające się grono Klientów. Aby zadowolić obecnych oraz przekonać do rozwiązania nowych, system musi spełniać najbardziej wymagające funkcje. Nasi klienci często sami zgłaszają sugestii do wprowadzanych rozwiązań, zmiany w nowych modułach lub wtyczkach, pomysły na dodatkowe rozwiązania. My oczywiście chętnie wysłuchujemy wszystkich uwag i staramy się w pełni wprowadzać je w życie, zaimplementować do systemu Plus Workflow. Najważniejszy jest dla nas rozwój autorskiej platformy i udoskonalanie wszystkich funkcjonalności, aby odpowiadały potrzebom użytkowników.

 

W Suncode posiadamy różne działy, które wspólnie pracują na sukces. Najczęściej i najwięcej kontaktu z Klientami posiadają ich opiekunowie handlowi. To oni często są pierwszym kontaktem, omawiają wszystkie komentarze, wysłuchują wszystkich obserwacji od użytkowników, poświęcają sporo czasu na rozmowy. Pozyskane sugestie przekazywane są dalej. Wtedy wkraczają nasi programiści. Własny dział programistyczny daje nam możliwość zmiany, dopasowania systemu pod wymagania Klienta, jego profil działalności i pełnione obowiązki. Posiadamy elastyczność w wprowadzaniu poprawek, modyfikacji wtyczek oraz modułów. Nasze dodatkowe funkcjonalności są ciągle upgradowane i optymalizowane. Nie odpoczywamy, ciągle staramy się być lepsi.

 

Tylko w ostatnim miesiącu zostało zaktualizowanych aż siedem modułów i wtyczek, przez znaczne rozszerzenie ich dotychczasowych funkcjonalności. Plus OCR w wersji 1.0.7.to zauważalna poprawa wydajności skanowanych dokumentów. Aktualna wersja wtyczka Plus NIP Checker to swobodne decydowanie przez użytkowania o włączeniu lub wyłączeniu dodawania komentarzy. W Plus ScheduledTask zmieniono obsługę wczytywania plików Excel, dzięki temu użytkownik może wczytać plik nawet z milionem zapisanych wierszy. Dodatkowo wtyczka umożliwia teraz dodanie tego samego pliku kilkukrotnie, jako osobny dokument. Plus Tools w wersji 3.2.141. to poprawa czytelności powiadomień o wysyłaniu wiadomości oraz ulepszenie wysyłania zaszyfrowanych dokumentów z systemu Plus Workflow.

 

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji, albo porozmawiać o naszych funkcjonalnościach zapraszamy do kontaktu.