02 Wrz
Zrób zakupy w sklepie Plus Workflow

Zrób zakupy w sklepie Plus Workflow

Wszystkie dodatkowe funkcjonalności, moduły i wtyczki są dostępne w sklepie online – Plus Workflow. Można również nabyć pełny system Plus Workflow, oczywiście w wersji podstawowej, dla mniejszych przedsiębiorstw, z ograniczeniem na wybraną liczbę licencji. Dzięki otwarciu sklepu, każdy zainteresowany może dokupić samodzielnie interesującą go wtyczkę, sprawdzić zakres cenowy, dowiedzieć się więcej o zastosowaniach, aspektach technicznych oraz przetestować dodatek na własnej platformie.

 

Sklep jest również dostępny w systemie Plus Workflow dla jego użytkowników. Wszystkie opisane moduły są przedstawione na platformie BPM. Każdy nasz Klient może dokonać zakupu nie wylogowując się z systemu, szybko i łatwo. Cały sklep online jest także dostępny dla użytkowników anglojęzycznych. Wszystkie informacje oraz cały proces zakupu jest dostępny w angielskiej wersji językowej.

 

System Plus Workflow możesz zakupić teraz online. Jest to proponowane rozwiązanie dla mniejszych przedsiębiorstw. Możliwość zakupu jest ograniczona do 20 licencji. W celu zakupu na większą liczbę stanowisk zachęcamy do rozmowy, przedstawienia zakresu potrzeb. Na tej podstawie dokonamy kalkulacji i sporządzimy wycenę.

 

Nie rezygnujemy z kontaktu z Klientami. Oczywiście jeśli nie znalazłeś w sklepie potrzebnych, dodatkowych informacji lub funkcjonalności skontaktuj się z nami lub bezpośrednio ze swoim opiekunem. Chętnie odpowie na nurtujące pytania oraz przedstawi zastosowania modułu na zdalnej prezentacji.

 

Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś naszego sklepu koniecznie nadrób zaległości. Wiele ciekawych informacji o dodatkowych funkcjonalnościach systemu Plus Workflow czeka. Może są nowe których jeszcze nie znałeś? Zapraszamy.