23 mar
Webinar - optymalizacja działów HR z Plus Workflow

Webinar - optymalizacja działów HR z Plus Workflow

Już w ten piątek o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar. Tym razem przedstawimy w jaki sposób można wykorzystać funkcjonalności systemu Plus Workflow do optymalizacji pracy działów HR. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność rejestracji.

Plus Workflow jest skutecznym systemem wspierającym działania działów HR. Począwszy od istotnych dla pracowników jak wnioskowanie o urlop czy rozliczanie delegacji po zgłaszanie zapotrzebowań. Pracownicy na bieżąco mają podgląd do przysługujących im dni urlopowych oraz możliwość wnioskowania o nowy urlop korzystając z elektronicznej formy wniosku urlopowego, który trafia do akceptacji przełożonego a następnie do działu kadr.

Ponadto Plus Workflow posiada funkcjonalności dedykowane kierownictwu, jak gromadzenie pełnej dokumentacji pracownika w formie e-Teczki czy planowanie budżetów wynagrodzeń.

Podczas webinaru pokażemy na przykładach jak system Plus Workflow odpowiada na potrzeby kadrowe digitalizując ich pracę. Odpowiemy również na nurtujące pytania. Zapraszamy do zapisu pod dedykowanym linkiem. Do zobaczenia w piątek.