22 gru
Najlepsze życzenia świąteczne

Najlepsze życzenia świąteczne

Jesteśmy już na ostatniej prostej do świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku. 2020 był ciągłą niewiadomą i z pewnością większość niecierpliwie wyczekiwała jego zakończenia. Już za chwile przywitamy nowy, oby lepszy rok. Jednak na pewno wszystkich te 24 miesiące wystawiły na ogromną próbę oraz zmieniły perspektywę patrzenia na pracę oraz życie prywatne.

Mamy spore grono klientów, często długoletnich. Zawsze zależało nam na nawiązaniu relacji nie tyle czysto sprzedażowych, co partnerskich. Aby zaprojektować konkretny proces musimy poznać działanie danej branży od podszewki. Dla nas to również był zupełnie inny rok. Pomijając brak pewności, co przyniesie jutro, nagłe zmiany planów i założeń na ten rok, nagłe dopasowanie i elastyczność w stosunku do tego, co nadeszło. Najtrudniejszym aspektem było dla naszych pracowników zatrzymanie wszystkich na miejscu. Brak możliwości spotkania się twarzą w twarz, rozmowy i interakcji był dla nas bardzo trudny. Przeprowadzane prace, które zawsze wyglądały w określony przez nas sposób, pandemia wywróciła do góry nogami. Na szczęście szybko przystosowaliśmy się do sytuacji. Dziękujemy za to również naszym klientom. To ich wyrozumiałość i zaangażowanie pozwoliły nam przejść przez cały proces bardzo sprawnie, działać głównie online, nie tracąc na jakości pracy.

Dla wielu branż był to rok bardzo wymagający, często nadal jest.  Odbyliśmy mnóstwo rozmów z partnerami oraz klientami. Wiemy, że dla Was ten rok również był ogromnym znakiem zapytania. Wiemy ile mieliście dylematów i trudnych decyzji do podjęcia. Mamy nadzieję, że najtrudniejsze wszyscy mamy już za sobą i z nadzieją możemy patrzeć w przyszłość. Tego Wam życzymy.

Obowiązków w pracy nam nie brakowało. Dziękujemy za powierzone zaufanie naszym nowym klientom. W tym roku dokonanie wyboru było obarczone jeszcze większym ryzykiem, pomimo to nasze portfolio zadowolonych klientów się powiększyło. To dla nas ogromny sukces. Również w firmie przywitaliśmy nowych pracowników. Satysfakcja ze współpracy z nami jest naszym priorytetem.

Chcemy złożyć wszystkich najlepsze życzenia na nadchodzące Święta. Aby przebiegły w spokojnej atmosferze, przede wszystkim w zdrowiu. Być może nie spotkamy się ze wszystkimi, ale niech każdy czuje naszą obecność. W niektórych domach nawet święta będą bardziej online, ale najważniejsze aby były przepełnione ciepłem i miłością. Patrzmy z nadzieją na nadchodzącą przyszłość i oby przyniosła wszystkim wyczekiwane sukcesy, także na polu zawodowym. Do zobaczenia już w Nowym Roku!