Wiele tytułów branżowych poświęcało czas tematom dotyczącym cyfrowej transformacji, robotyzacji, a przemysł 4.0 ustępował już miejsca kolejnej rewolucji przedsiębiorstw. Jednak dzisiejsza sytuacja całkiem zmieniła oblicze informatyzacji i planowanych inwestycji. Decyzje muszą być przemyślane, jednocześnie szybkie i bezpieczne. Praca w większości firm przeniosła się z biur do prywatnych domów i nie wiemy jak długo ta sytuacja potrwa i co przyniesie przyszłość. Zarządzanie procesami, czasem oraz pracownikami przeszło radykalne zmiany. W tej rzeczywistości system do automatyzacji procesów, aby umożliwić pracę zdalną okazuje się niezbędny. Pora zacząć zmiany od postaw.

Przyśpieszenie decyzji

Premier Morawiecki w trakcie swoich konferencji również odwoływał się do potrzeby skorzystania z usług automatyzujących pracę i wejścia jak najszerzej w informatyzację w każdej branży, w miarę możliwości. Podkreśla to również Business Insider w swoim artykule. Ogranicza to do minimum kontakt fizyczny z innymi pracownikami, również przemieszczanie się do firm, co aktualnie jest bardzo wskazane. Wszystkie czynności związane z obowiązkami służbowymi możemy, dzięki systemowi klasy Workflow, wykonać z domu i monitorować ich przebieg w systemie. Czas na zastanowienie bardzo się skurczył, a liderzy muszą szybko podejmować decyzje. Jeśli zastanawiasz się, co dla Ciebie jest najlepsze to czas, abyś się z nami skontaktował. Pomożemy wybrać rozwiązanie dopasowane do profilu Twojej działalności.

Plus Workflow dzięki współpracy z DocuSign, to również rozwiązanie do akceptacji umów, dokumentów, które potrzebują opatrzenia podpisem. Możliwość integracji z platformą do podpisów elektronicznych pozwala akceptować dokumenty z własnego smartfona. Bez konieczności drukowania, wysyłania pocztą tradycyjną i kontaktu z innymi osobami. Wszystko wpłynie na szybszą pracę przedsiębiorstw i ten najważniejszy aspekt, pracę z dowolnego miejsca, aby #zostacwdomu.

Kto może wykorzystać system Plus Workflow?

W naszym portfolio posiadamy firmy różnej wielkości i pełen wachlarz branż. Podczas, gdy społeczeństwo przeniosło się w przestrzeń online, wiele operacji wykonywanych jest w sieci. E-commerce to teraz wybór numer jeden, a płatności wykonuje się głównie przez aplikacje mobilne, płatności internetowe. W obu przypadkach mamy spore doświadczenie. Posiadamy referencje banków oraz firm prowadzących również sprzedaż online. System Plus Workflow w pełni zarządza i automatyzuje przebiegiem zakupów internetowych, archiwizacji faktur oraz procesami zwrotów.

Oczywiście w każdej branży gdzie pojawiają się procesy biznesowe jest obszar do wdrożenia i digitalizacji działań, za pomocą naszego systemu. W tej trudnej sytuacji wszyscy zainteresowani mogą liczyć na fachowe doradztwo naszego zespołu. Rozmowę jest najważniejsza, aby dowiedzieć się, które rozwiązanie jest dla danej branży najlepsze, a jakie procesy najistotniejsze. Powierz to zadania specjalistom i dowiedz się, ile możesz zyskać, dzięki wdrożeniu systemu do elektronicznego obiegu dokumentów. Zautomatyzuj swoją firmę bez wychodzenia z domu, zadzwoń lub napisz:  +48 661 071 068, +48 667 101 722, +48 (61) 8200-449, sprzedaz@suncode.pl