Kogo szukamy?

Suncode stawia na ludzi z pasją, otwartych na nowe wyzwania i gotowych do działania. Nasz zespół składa się z kreatywnych profesjonalistów, rozumiejących indywidualne potrzeby Klientów.

Jeśli uważasz, że te cechy Cię opisują i chcesz dołączyć do Naszego zespołu, zapoznaj się z poniższymi ofertami.

Benefity dla pracowników

W Suncode najważniejsi są ludzie! 
Wiemy, że w dzisiejszych czasach, kiedy na popularności zyskały praca zdalna i hybrydowa, ciężko jest całkowicie oddzielić od siebie życie zawodowe i prywatne.

Dlatego wierzymy w ideę work-life blending, pozwalającą na płynne przenikanie się tych dwóch sfer – bez problemu pracownicy mogą zrobić przerwę w ciągu dnia na wizytę u lekarza czy załatwienie spraw niecierpiących zwłoki, a nieobecność odpracować w dowolnym terminie, nie tracąc przy tym bezcennych dni urlopowych.

Co więcej, aby wesprzeć ich w rozwoju zawodowym i prywatnym, oferujemy szereg benefitów pozapłacowych.

Karta Multisport

Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Budżet do wykorzystania na dowolne szkolenie

Elastyczne godziny pracy

Dofinansowanie miejsca parkingowego

Sprzęt służbowy do użytku prywatnego

Spotkania integracyjne

Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

Rekrutacja permanentna
Jesteś studentem i szukasz pracy, która pozwoli Ci stawiać pierwsze kroki w świecie IT? Pomożemy Ci zdobyć cenne doświadczenie! Aplikuj już dziś na stanowisko:

Uwaga!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dołącz do zespołu Suncode

Dołącz CV
Przed uzupełnieniem formularza nie zapomnij zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz klauzulą informacyjną dla kandydata do pracy.
Nasi zadowoleni klienci