Suncode stawia na ludzi z pasją, otwartych na nowe wyzwania i gotowych do działania. Nasz zespół składa się z kreatywnych profesjonalistów, rozumiejących indywidualne potrzeby Klientów.

Jeśli uważasz, że te cechy idealnie Cię opisują i chciałbyś dołączyć do Naszego zespołu, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.

Rekrutacja permanentna:

Jesteś studentem i szukasz pracy, która pozwoli Ci stawiać pierwsze kroki w świecie IT? Pomożemy Ci zdobyć cenne doświadczenie! Aplikuj już dziś na stanowisko:

 

UWAGA!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 

Przed uzupełnieniem formularza nie zapomnij zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz klauzulą informacyjną dla kandydata do pracy.

Dołącz do zespołu Suncode

https://suncode.pl/wp-content/uploads/2021/06/suncode-form.png