Z kim współpracujemy?

Cenimy sobie usługi na najwyższym poziomie, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi!

Naszymi partnerami są renomowane firmy oferujące sprawdzone i znane urządzenia drukujące i skanujące, a także zajmujące się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania m.in. klasy ERP, CRM, wspierające działalność przedsiębiorstw na całym świecie.

Zobacz, z kim mamy przyjemność współpracować.

Nasi partnerzy

Ailleron

Ailleron SA to dynamiczna grupa kapitałowa z siedzibą w Krakowie, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Ailleron rozwija oprogramowanie dla fintechów, banków, firm leasingowych i innych podmiotów z branży finansowej, głównie w Europie i Azji Południowo-Wschodniej. Misją firmy jest uczynienie doświadczeń finansowych łatwymi i przyjemnymi dla każdego. Zespół ekspertów Ailleron tworzy innowacyjne rozwiązania IT oparte na technologii chmury, data science i sztucznej inteligencji.
Do klientów Ailleron należą m.in. CitiBank, ING, Santander, BNP Paribas, Standard Chartered i Credit Agricole. Grupa Ailleron obsługuje ponad 200 klientów w 40 krajach i zatrudnia ponad 1500 wysokiej klasy specjalistów.

Rozwiń

Druk Serwis

Druk Serwis to firma z siedzibą we Wrocławiu obecna na Polskim rynku już od 2007 roku. Spółka specjalizuje się w usługach dla biur i firm – od kompleksowej obsługi druku, aż po materiały biurowe i reklamowe.
W ofercie firmy znajdują się urządzenia drukujące Epson, Lexmark, Brother, Canon, Samsung, HP, Xerox, Del, skanery biurowe oraz projektory. Sprzedaż, jak i wynajem urządzeń drukujących, uzupełnia własny serwis drukarek, ploterów, kserokopiarek oraz wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do wszystkich urządzeń drukujących.
Ponadto firma oferuje wyjątkowe produkty biurowe – gilotyny, niszczarki czy bindownice, odpowiadające na potrzeby klientów zarówno komercyjnych, jak i indywidualnych.

Rozwiń

Epson

Firma Epson to lider na rynku nowych technologii. Swoją pozycję zawdzięcza innowacyjnym produktom kierowanym dla różnych grup odbiorców – od drukarek atramentowych dla domu czy firm, poprzez projektory, aż po okulary AR i roboty. Jednym z kluczowych obszarów rozwoju Epson jest druk atramentowy dla biznesu oraz wizualizacja i projekcja obrazu. Wszystkie urządzenia wyróżnia niskie TCO, ekologiczność oraz wszechstronność zastosowań. Oferta dla handlu obejmuje między innymi rodzinę projektorów 3LCD o zróżnicowanych jasnościach i ogniskowych. Te modele zapewniają skalę obrazu nieosiągalną dla innych technologii, zachowując jednocześnie wyrazistość i nasycenie barw. Wsparciem dla zaplecza administracyjnego handlu są urządzenia oparte na technologii drukowania bez użycia ciepła, Heat Free oraz wielofunkcyjne urządzenia drukujące, które zapewniają bardzo tani druk dokumentów i ich digitalizację.

Rozwiń

Foresight

FORESIGHT specjalizuje się w automatyzacji procesów biznesowych. Od wielu lat usprawnia działania przedsiębiorstw, wykorzystując rozwiązania Content Intelligence, RPA, BPMS i Process Intelligence.
Jest certyfikowanym partnerem spółki ABBYY – prowadzi wdrożenia rozwiązań do inteligentnego procesowania dokumentów w Polsce i poza jej granicami.
FORESIGHT zapewnia pełną opiekę ekspertów – od identyfikacji problemu, poprzez analizę stanu bieżącego, przygotowanie projektu rozwiązania, wdrożenie, integrację, szkolenia, po opiekę serwisową.
Klientami firmy są największe banki i instytucje finansowe, instytucje administracji publicznej i samorządowej, a także przedsiębiorstwa usługowe i produkcyjne z różnych dziedzin gospodarki.
FORESIGHT jest członkiem DMT Klaster Innowacji – struktury spółek na innowację, opartej o współpracę i wzajemną pomoc.

Rozwiń

Kolom

Kolom.pl to firma informatyczna dostarczająca kompletne systemy i rozwiązania wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem oraz jego rozwój. Pomaga firmom produkcyjnym, handlowym i usługowym w transformacji cyfrowej i poprawie wydajności, wdrażając systemy zarządzania klasy ERP oraz systemy informatyczne wspierające wybrane obszary funkcjonowania firmy. Integruje je z istniejącymi systemami i środowiskiem w firmie.
Kolom.pl realizuje kompletne projekty informatyczne dla firm. Współpracuje z czołowymi dostawcami systemów. Posiada własne zaplecze wdrożeniowe, programistyczne i IT. To pozwala dobierać i wdrażać sprawdzone rozwiązania, optymalnie dopasowane do modelu biznesu klienta a także adaptować je do specyfiki i potrzeb klienta. Propozycje i sugestie firmy są obiektywne i bazują na wieloletnim doświadczeniu.

Rozwiń

Koma Nord

Koma Nord Sp. z o.o. to polska firma, która od ponad 28 lat pomaga rozwijać świat nowych technologii. Oferuje zaawansowane usługi informatyczne, tworzy profesjonalną architekturę IT, integruje systemy, dostarcza kompleksowe rozwiązania sieciowe oraz świadczy usługi outsourcingu. Buduje własny potencjał produktów i usług, a także współpracuje ze światowymi liderami branży IT. Swoją strategię opiera na jakości, odpowiedzialności i zaufaniu.
Firmę tworzy zespół ekspertów i doświadczonych inżynierów, zorientowany na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Dzięki temu, od początku swojego istnienia, Koma Nord Sp. z o.o. zrealizowała z sukcesem kilkaset projektów dla firm, organizacji i instytucji publicznych w Polsce i za granicą. Najważniejszym atrybutem wszystkich realizacji jest indywidualne podejście, najwyższa jakość i optymalizacja rozwiązań adekwatnie do potrzeb i możliwości klientów.

Rozwiń

Konica Minolta

Konica Minolta Business Solutions Polska to globalna firma technologiczna – lider w dostarczaniu rozwiązań „inteligentnie połączonego biura”” (Intelligent Connected Workplace), pomagająca Klientom i Partnerom w cyfrowej transformacji. Konica Minolta, z siedzibą główną w Tokio, posiada spółki w 50 krajach, zatrudnia prawie 40 000 pracowników i oferuje produkty oraz usługi, aż w 150 krajach.
Firma specjalizuje się w doradztwie biznesowym, inspiruje organizacje i kształtuje ich przyszłość, usprawniając prowadzenie biznesu i korzystanie z technologii. Dostarcza rozwiązania wnikliwie badając potrzeby danego biznesu. Kompleksowe rozwiązania i usługi IT dostarczane przez firmę umożliwiają organizacjom zachowanie konkurencyjności i stabilności w ciągle zmieniającym się świecie.
Działania KMBS Polska skupiają się na optymalizacji procesów w organizacjach, ułatwiając korzystanie z informacji, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i gwarancję najwyższych standardów.
Konica Minolta Business Solutions Polska oferuje usługi konsultingowe, wdrażanie infrastruktury oraz usługi zarządzania, a gwarancją firmy jest wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów w wielu branżach.

Rozwiń

L-Systems

L-Systems specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych. Spółka jest partnerem światowych liderów i dostarcza kompleksowe rozwiązania informatyczne obejmujące zakres ERP, BI, MES, WMS, Obiegu Dokumentów oraz B2B. L-Systems posiada status autoryzowanego partnera Instytutu Logistyki i Magazynowania. Firma zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, co gwarantuje najwyższą jakość usług. L-Systems współpracuje z środowiskiem akademickim, angażując się w projekty dydaktyczne z zakresu wdrażania i wykorzystania systemów ERP na uczelniach wyższych, programach MBA oraz w ponad 100 szkołach ponadgimnazjalnych. Spółka jest współtwórcą platformy edukacyjnej Wirtualne Laboratoria, która umożliwia naukę logistyki na poziomie ponadgimnazjalnym. Pracownicy firmy mają swój wkład w publikacje naukowe, materiały dydaktyczne dla studentów uczelni wyższych oraz podręczniki do nauczania logistyki. L-Systems aktywnie uczestniczy w projektach finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Rozwiń

MKM

MKM od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania informatyczne. Tworzą oprogramowanie na zlecenie oraz wdrażają rozwiązania firm trzecich. Świadczą usługi serwisowe w dziedzinie IT. Współpracują z Klientami lokalnymi oraz zagranicznymi.

Rozwiń

Sentos

Sentos to firma zajmująca się szeroko pojętą obsługą informatyczną firm różnych branż oraz instytucji publicznych. Jej celem jest kompleksowa pomoc w rozwiązywaniu problemów informatycznych, wybór optymalnych narzędzi i sprzętu oraz dbałość i wysoka jakość świadczonych usług.
W zgodzie z ideą FEEL THE CHANGE doradzają i pomagają optymalizować funkcjonowanie środowiska IT firm. Kadra firmy Sentos to specjaliści z obszaru IT z szerokim doświadczeniem i merytoryczną wiedzą pomocną w zapewnieniu płynnego funkcjonowania przedsiębiorstw. Spółka gwarantuje swoim Klientom profesjonalne doradztwo, opiekę oraz bezpieczeństwo pracy i rozwoju. Aby zapewnić Klientom najwyższy poziom usług stale rozwijają i poszerzają swoje kompetencje. Współpracują z partnerami z różnych dziedzin m.in. od bezpieczeństw IT, infrastruktury sieciowej i serwerowej oraz renomowanymi firmami oferującymi sprzęt komputerowy.

Rozwiń

Wercom

Wercom to firma z ponad 18-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w usługach wdrożeniowych i rozwojowych związanych z oprogramowaniem wspomagającym zarządzanie firmą. Spółka kompleksowo realizuje projekty informatyczne, począwszy od wdrożenia systemu, aktualizacje, poprzez usługi doradcze, wdrożeniowe i szkoleniowe. Zawsze działa zgodnie ze sprawdzoną metodyką wdrożeniową, zapewniając klientom wsparcie zarówno przy wyborze najlepszego rozwiązania dla organizacji biznesu, jak i przy obsłudze wdrożonego systemu.
Opierając się na wiedzy z wdrożeń w małych i średnich firmach, od lat dostarcza rzetelnej wiedzy na temat możliwości oferowanych rozwiązań. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, pracownicy firmy Wercom tworzą zespół specjalistów, których profesjonalizm i zaangażowanie jest gwarantem najwyższej jakości usług.

Rozwiń

Program partnerski

Wiemy, jak istotne jest nieustanne rozwijanie firmy i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Dlatego chcemy zaproponować partnerstwo, które umożliwi poszerzenie Państwa usług o system klasy Workflow, ceniony i sprawdzony przez wielu Klientów.

Nie narzucamy formy współpracy – może ona odbywać się na wybranym poziomie zaangażowania:

  • Partner polecający;
  • Partner handlowy;
  • Partner wdrożeniowy.

Uatrakcyjnienie oferty i wzmocnienie konkurencyjności na rynku

Dotarcie do większej grupy Klientów i dokładniejsze określenie ich celów

Maksymalizacja rozwiązań przy obniżeniu kosztów

Oszczędność czasu i sprawny obieg informacji

Uzyskanie nowych umiejętności i rozwinięcie wiedzy

Zapewnienie wsparcia merytorycznego

Pełna decyzyjność o stopniu zaangażowania w dany temat

Zapewnienie czytelnych zasad

Skontaktuj się z nami

Chcesz zostać Naszym partnerem i poznać szczegóły programu partnerskiego? 
Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.

Sławomir Frąckowiak

PARTNER COOPERATION MANAGER

tel.: +48 655 002 735
e-mail: sfrackowiak@suncode.pl
Oskar Kolberg

MŁODSZY SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ

tel.: +48 721 003 298
e-mail: okolberg@suncode.pl
Nasi zadowoleni klienci