Jak możemy Ci pomóc?

Analiza przedwdrożeniowa

Analiza przedwdrożeniowa to istotny element wdrożenia rozwiązania klasy BPM. Ma ona na celu identyfikację procesów biznesowych firmy wymagających optymalizacji, a także zebranie danych i oczekiwań produktowych od Klienta. Dokładnie przeprowadzona analiza przedwdrożeniowa umożliwia nam zaprojektowanie odpowiedniego kształtu procesu i jego późniejszą implementację w oparciu o indywidualne potrzeby i cele biznesowe.

Wdrażanie systemów BPM

Suncode oferuje usługi wdrożeniowe nowoczesnego rozwiązania IT wspierającego zarządzanie procesami i elektroniczny obieg dokumentów z dowolnej dziedziny działalności organizacji z różnych branż. Naszym głównym rozwiązaniem jest autorski system klasy Low-Code – Plus Workflow, który pozwala odzwierciedlić i uruchomić dowolny proces biznesowy w przyjaznym środowisku pracy. Dzięki rozwiązaniu BPM praca odbywa się sprawnie, a co najistotniejsze zapewnione zostają pełna mobilność pracy oraz bezpieczeństwo dokumentów.

Szkolenia indywidualne i zespołowe

Szkolenia realizowane w ramach Suncode Academy dedykowane są zarówno dla administratorów i użytkowników systemu zarządzania procesami, jak również dla osób odpowiedzialnych za samodzielne uruchamianie nowych obiegów dokumentów. To właśnie dla nich kierowane jest szkolenie obejmujące modelowanie procesów biznesowych, przy wykorzystaniu Plus Workflow Editor. Szkolenia są odpowiednio dostosowywane do poziomu zaawansowania użytkowników i składają się z części teoretycznej oraz praktycznej.

Obsługa serwisowa

W ramach konserwacji systemu zapewniamy obsługę serwisową i opiekę nad systemem. Obejmują one między innymi doradztwo dla administratorów i użytkowników rozwiązania, wsparcie w zakresie modelowania procesów oraz dbanie o bieżący rozwój budowanych aplikacji. Za opiekę oraz serwis systemu i procesów odpowiedzialny jest nasz dedykowany dział serwisu, co gwarantuje uzgodnione czasy świadczenia usług serwisowych.

Harmonogram szkoleń z Suncode Academy
13.09.2024
Szkolenie dla administratorów systemu Plus Workflow

Poznań, ul. J. Kraszewskiego 30 (szkolenie zdalne)

09:00 – 13:00

Zapisz się

Umów się na konsultację

Zastanawiasz się, czy to rozwiązanie odpowiednie dla Twojego przedsiębiorstwa i chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu Plus Workflow?

Już dziś skontaktuj się z naszym specjalistą, który dokładnie wysłucha Twoich potrzeb i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Nie zwlekaj – cyfryzacja przedsiębiorstwa jest na wyciągnięcie ręki!

 

Umawiam się

Nasi zadowoleni klienci