System Plus Workflow poza podstawowymi funkcjonalnościami dostępnymi dla każdego użytkownika, posiada bogatą ofertę wtyczek oraz modułów, które rozszerzają możliwości platformy. Każde przedsiębiorstwo posiada inne potrzeby, a dzięki dodatkowym aplikacjom system można dopasować pod procesy biznesowe danej branży. Dzisiejszy wpis przybliży dwa nowe moduły, które można teraz zakupić w naszym sklepie online.

Jedną z takich funkcjonalności jest moduł Plus OCI. Jest to rozwiązanie dla firm, które korzystają ze sprzedaży online. W tym momencie coraz więcej konsumentów wybiera Internet w celu nabycia produktów, co oczywiście przekłada się na wzrost liczby sklepów e-commrce.  Moduł Plus OCI pozwala na integrację portali e-commerce B2B z systemem Plus Workflow. Dzięki temu połączeniu produkty, które znajdują się w koszyku w sklepie są pobierane do systemu Plus Workflow. Listę zamawianych przedmiotów można dodać do wybranego zadania w Workflow.

OCI
Rysunek 1. Przycisk „back to ERP” przenosi użytkownika ze sklepu do systemu Plus Workflow  

Moduł Plus DocuSign to nowa funkcjonalność Plus Workflow, która umożliwia składanie podpisu na dokumentach w formie elektronicznej bezpośrednio w systemie BPM. Dzięki integracji Plus Workflow z platformą DocuSign użytkownik może przesłać zaopiniowany w systemie  dokument do platformy DocuSign, w której następuje złożenie podpisu w formie elektronicznej. W danym zadaniu mamy możliwość podpisania kilku dokumentów jednocześnie.

Osoba odpowiedzialna za dokument, pracująca w systemie Plus Workflow, może na bieżąco śledzić statusy  kompletacji podpisów i monitorować na jakim etapie znajduje się dany dokument na Platformie DocuSign. Po zebraniu podpisów wszystkich wymaganych osób, dokument wraca do systemu Plus Workflow, gdzie zostaje odpowiednio zarchiwizowany. Rozwiązanie to przynosi użytkownikom wiele korzyści, takich jak: oszczędność czasu czy redukcja kosztów związanych z drukowaniem, wysyłaniem i podpisywaniem dokumentów w formie papierowej. Wszystkie informacje odnośnie rodzaju dokumentów oraz samej wtyczki znajdują się na stronie produktu w sklepie online Suncode.

DocuSign

Od teraz wszystkie moduły i wtyczki można zakupić samodzielnie w sklepie Suncode. Nowe funkcjonalności są opisane w sposób prosty dla nowego użytkownika. Na kartach produktu oprócz kalkulacji zakupów, można się dowiedzieć jakie wymagania techniczne należy spełnić oraz zapoznać się z działaniem modułu na przejrzystych grafikach. Zapraszamy do odwiedzin sklepu!