W systemie Plus Workflow można odzwierciedlić praktycznie każdy proces biznesowy. Tym razem konsultanci Suncode przygotowali system do rejestracji korespondencji przychodzącej połączony ze zlecaniem zadań pracownikom.

Bardzo często otrzymanie korespondencji wiąże się z koniecznością wykonania zadania. Czasami nie jesteśmy w stanie sami zrealizować zadania i delegujemy je innemu pracownikowi. Przykład: do organizacji dociera pismo z zapytaniem handlowym. Następstwem tego zdarzenia będzie przygotowanie oferty i przesłanie jej do klienta. Do kontroli nad korespondencją i zadaniami pomocny będzie system Plus Workflow.

W systemie Plus Workflow został odzwierciedlony proces korespondencji przychodzącej za pomocą którego możemy rejestrować i dekretować otrzymywane przesyłki. Na etapie potwierdzenia otrzymania przesyłki adresat wiadomości ma możliwość zlecenia realizacji zadań innym użytkownik wraz z określeniem terminu ich wykonania. Następnie użytkownik może śledzić stopień zaawansowania prac nad zadaniami korzystając z dedykowanego do tego celu pulpitu.

Połączenie obu tych procesów eliminuje ryzyko pozostawienia korespondencji bez odpowiedzi. Użytkownik od razu po zapoznaniu się z treścią pisma może zlecić wykonanie zadań odpowiednim pracownikom. Ponadto, może na bieżąco monitorować postępy nad realizacją zadania i w razie przekroczenia terminu od razu zareagować.

Jeżeli są Państwo zainteresowani  poznaniem szczegółów rozwiązania zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży drogą mailową sprzedaz@suncode.pl.