Chcesz być na bieżąco z nowymi funkcjonalnościami systemu Plus Workflow? Poszukujesz nowych rozwiązań, aby rozbudować swoją platformę Workflow? Zastanawiasz się jakie możliwości daje nasz system? Teraz wszystko jest dostępne online w naszym sklepie. Możesz dokonać zakupu modułu, sprawdzić jak działa nasze rozwiązanie, dokonać kalkulacji i czekać tylko na realizację zamówienia. Wszystko łatwo i szybko na naszej stronie.

W dobie rozwoju e-commerce wychodzimy na przeciw potrzebom klientów. Coraz więcej osób wybiera ten sposób zakupów. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup, nie potrzebujesz rozmowy z naszym przedstawicielem ani prezentacji, możesz sam dokonać kalkulacji i zamówić produkty, które Cię interesują w sklepie online.

Każdy moduł lub wtyczka są szczegółowo opisane w sklepie, zamieszczone są grafiki z użytkowania w systemie w celu ułatwienia zapoznania się z działaniem modułów. Oczywiście nie odmawiamy prezencji i chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania, jeśli się takie pojawią. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu online i zapoznania się z produktami na stronie.