Systemy Workflow oferowane przez Suncode doskonale sprawdzą się jako repozytorium umów zawieranych przez przedsiębiorstwo.

Elektroniczny obieg dokumentów, ich przechowywanie i archiwizowanie, pomoże zoptymalizować procesy biznesowe w organizacji. Elektroniczne archiwum dokumentów doceniło już wielu przedsiębiorców w całej Polsce. Proces archiwizacji umów pozwala nie tylko na podgląd dokumentu w repozytorium dla autoryzowanych użytkowników niezależnie od ich lokalizacji, lecz również m.in. na monitorowanie okresu ważności kontraktów. Pracownicy nie muszą już pamiętać o przedłużeniu umów – system zrobi to za nich! Wystarczy wskazać w jakim terminie system ma wysłać informację do użytkownika.

System Workflow znacznie ogranicza ryzyko utraty dokumentów, ich zagubienia czy zniszczenia. Już w momencie dotarcia podpisanej umowy do przedsiębiorstwa jest ona rejestrowana i archiwizowana w systemie. Automatycznie tworzony jest także rejestr podpisanych kontraktów. W rejestrze użytkownicy w łatwy sposób mogą wyszukać umów zawartych np. z danym kontrahentem czy w zadanym okresie czasu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani prezentacją modułu archiwizacji umów zachęcam do kontaktu z Działem Sprzedaży pod numerem telefonu (61) 820-04-49 lub poprzez adres mailowy sprzedaz@suncode.pl