02 lut
Plus Workflow to praca również na urządzeniach mobilnych

Plus Workflow to praca również na urządzeniach mobilnych

Wszyscy doceniają pracę zdalną i systemy, które taką możliwość zapewniają. Dodatkowym atutem jest wykonywanie swoich obowiązków oraz inicjowanie zadań, wprost ze swojego telefonu. Można w ten sposób przekazać umowę do podpisu, skonsultować dokumenty lub rozpocząć rozliczanie faktur. Taką funkcjonalność posiada Plus Workflow wraz z aplikacjami, które umożliwiają pracę na urządzeniach mobilnych. W październiku odbył się webinar, na którym przedstawiliśmy owe korzyści, warto wiedzę odświeżyć, a osoby, którym się nie udało dołączyć, na pewno dowiedzą się czegoś więcej o systemie BPM. Poniżej zapraszamy do zapoznania się z nagraniem.

Plus Workflow Mobile

Plus Workflow Mobile to najnowsze wydanie aplikacji mobilnej. Wymaga bezpośredniego połączenia z Plus Workflow, poprzez VPN na urządzeniach mobilnych lub przez serwer Nginxowy. Jest to ustalane w trakcie konfiguracji. Aplikacja pozwala na realizacje procesów biznesowych i zadań. Dodatkowo umożliwia podpisywanie dokumentów za pomocą klucza elektronicznego. Przy wykorzystaniu Plus DocuSign użytkownik może dokonać akceptacji dokumentu i złożyć podpis bezpośrednio na urządzeniu mobilnym. Plus Workflow Mobile to pełna funkcjonalność formularzy dostępna w formie mobilnej, możliwość inicjowania nowych procesów, podłączania dokumentów przez wykonanie zdjęcia. W aplikacji użytkownik może również sprawdzić jakie dokumenty zostały do procesu dodane, wyświetlić komentarze, dopisać własne. Forma licencjonowania uwarunkowana jest  liczbą użytkowników. Pełny opis można znaleźć również w naszym sklepie.

 

Plus Mobile Scan

Moduł Plus Mobile Scan to wprowadzanie dokumentów do elektronicznego obiegu dokumentów niezależnie od tego gdzie się znajdujemy. Bardzo proste i intuicyjne rozwiązanie, które zdecydowanie przyśpieszy pracę zdalną. Komunikacja może odbywać się poprzez przesłany mail, konfigurujemy dedykowaną skrzynkę i w ten sposób mail utworzy obieg dokumentów, nowy proces. Podłączenie dokumentów do procesu jest możliwe również przez QR kody. Aplikacja nie wymaga połączenia z systemem Plus Workflow. Użytkownik definiuje profile, wybiera jaki to będzie typ dokumentu. Posiada możliwość uzupełnienia indeksów, np. jeśli jest to faktura może uzupełnić pola z datami, kwotami, które wskaże nam system. Typy indeksów możemy dobrowolnie zmieniać dodawać lub usuwać, mamy w tym całkowitą dowolność, a edycji dokonujemy na urządzeniu mobilnym w aplikacji. Przesyłane dokumenty są przekazywane do archiwum w Plus Workflow. Aplikacja jest darmowa., do pobrania w Apple Store oraz Google Play.

Wszystkie aplikacje są kompatybilne z systemami IOS oraz Android. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi możliwościami w zakresie pracy mobilnej, to zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy także do obejrzenia webinaru.