Możemy poinformować o rozbudowie systemu Plus Workflow o nową wtyczkę Plus GUS. Nasz flagowy produkt jest ciągle rozszerzany o nowe funkcjonalności, aby praca na systemie była jeszcze bardziej intuicyjna dla użytkownika. Wtyczka Plus GUS pozwala w szybki i łatwy sposób pobrać szczegółowe dane o podmiotach gospodarczych bezpośrednio z bazy Głównego Urzędu Statystycznego. Użytkownik nie będzie już sprawdzał wprowadzanych danych poza systemem.

Plus Gus

Nowa funkcjonalność umożliwia pobieranie informacji za pomocą numerów Regon, KRS lub NIP, a dane jakie możemy wywołać to między innymi nazwa przedsiębiorstwa, miejscowość, ulica oraz numer lokalu. Wtyczka podobnie jak NIP Checker może w znacznym stopniu ułatwić pracę przy rejestrowaniu nowego kontrahenta do systemu. Użytkownik oszczędzi czas swojej pracy, gdyż nie będzie już musiał korzystać z aplikacji zewnętrznych czy dodatkowych narzędzi przy wprowadzaniu nowych danych. Dodatkowo aktualność może również posłużyć do weryfikacji przedsiębiorstw już zapisanych, aby np. zaktualizować nazwę firmy podaną w KRS.

Wtyczka nie jest limitowana przez liczbę zapytań wysyłanych do Głównego Urzędu Statystycznego, liczbę procesów czy użytkowników. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia i implementacji rozwiązania.