Polskie przedsiębiorstwa rozwijają się w szybkim tempie. Rośnie zatrudnienie, a co za tym idzie liczba procesów zachodzących w firmach. Ścieżki i ich realizacja się wydłużają, więc nadchodzi czas na poszukiwanie rozwiązania, które te procesy zoptymalizuje i ułatwi pracę w całej firmie. Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku są systemy klasy BPM, jakim jest Plus Workflow.

Program ma przewagę nad innymi dzięki innowacyjności. Nie jest to produkt pudełkowy, dział programistyczny i wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań sprawia, że może zostać dopasowany do każdej branży i wielkości firmy. Niezależnie od ilości wykonywanych procesów. To rozwiązanie sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwa, co potwierdza bogate portfolio Klientów firmy Suncode.

Należy przybliżyć i rozwinąć tematykę związaną z digitalizacją i optymalizacją przedsiębiorstw. Czym jest system klasy BPM (business process management)? Zarządzanie procesami biznesowymi to nowy trend, którego zainteresowanie ciągle rośnie. Umożliwia to poprawę funkcjonowania, takich obszarów jak:

  • ścieżka procesów, zadań – szybsza realizacja,
  • archiwizacja dokumentów w jednym miejscu,
  • przepływ informacji między pracownikami,
  • kontrola i akceptacja procesów i kosztów,
  • przepływa danych przez większą kontrolę,
  • realizacja zadań przez automatyczny przepływ między pracownikami – wskazuje jaka osoba jest odpowiedzialna za realizację na poszczególnym etapie.

Czym jest proces w rozumieniu przedsiębiorstwa? Jest zbiór czynności, w których każdy pojedynczy element składa się w wartość istotną z punktu widzenia klienta. Mogą to być między innymi zamówienia, wykonanie danego produktu czy zadania administracyjne, chociażby oddelegowanie pracownika na badania kontrolne.

Nasz flagowy Plus Workflow produkt usprawnia całą gamę różnorakich procesów, a dodatkowo umożliwia samodzielne mapowanie procesów dzięki modułowi Plus Workflow Edytor. Każdy użytkownik bez wiedzy informatycznej może przygotować własną ścieżkę procesu wg swoich potrzeb. Należy dodatkowo podkreślić najważniejszą korzyść jaka płynie z wdrożenia systemu BPM, czyli obniżenie kosztów jakie każdorazowo ponoszą przedsiębiorstwa.

Dostrzegając potrzebę wdrożenia rozwiązania Workflow w swojej firmie powierz to osobom z doświadczeniem, którzy budzą zaufanie swoim profesjonalizmem. Naszą wiedzę ciągle wzbogacamy przez udział w kongresach, sympozjach czy współpracę ze środowiskiem akademickim. Nasze wartości to przestrzeganie korporacyjnych standardów oraz przyjazna atmosfera, nie tylko w biurze, ale także w kontaktach z Klientami. Wdrożenia, które przeprowadziliśmy i otrzymane referencje to nasza wizytówka.