Podczas spotkań z klientami oraz potencjalnymi klientami często natrafiamy na pytania, które postanowiliśmy zebrać w pojedynczym artykule z serii FAQ (Frequently Asked Questions). Pytania dotyczą charakteru działalności Suncode oraz funkcjonalności systemu Plus Workflow. Zapraszamy do lektury.

KIM JESTEŚMY?

SUNCODE  jest wiodącą w Polsce firmą produkującą i wdrażającą najnowocześniejsze systemy informatyczne zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie oraz świadczącą usługi doradcze w tym zakresie. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych konsultantów. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie obejmuje  ponad 1000 wdrożeń w przeszło 100 największych firmach w kraju i za granicą. Wszystkie nasze projekty prowadzone są w sposób profesjonalny według sprawdzonej metodyki wdrożeń.

CO TO JEST PLUS WORKFLOW?

Plus Workflow jest kompleksowym rozwiązaniem pozwalającym na zarządzanie procesami biznesowymi, a w konsekwencji całością dokumentacji w przedsiębiorstwie – zarówno w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów jak i skanowania oraz ich elektronicznej archiwizacji. Plus Workflow jest systemem serwerowymdo którego użytkownicy uzyskują dostęp z poziomu przeglądarki internetowej. Jest to nowatorski system pozwalający na sprawniejszy obieg dokumentów między pracownikami, zwiększający tym samym efektowność pracy zespołowej.

GDZIE MOŻNA ZASTOSOWAĆ SYSTEM PLUS WORKFLOW?

Odpowiedź może wydawać się aż zbyt prosta: wszędzie. Plus Workflow obsługuje nie tylko proces faktur, ale także wspiera procesy pracowniczeobszary produkcji i sprzedaży, kancelarię czy też transport i logistykę. Więcej informacji w grafice poniżej.

DUŻO SŁYSZY SIĘ TERAZ O RODO I ZWIĄZANYCH Z TYM ROZPORZĄDZENIEM ZMIANAMI W PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH. CZY SYSTEM JEST PRZYSTOSOWANY DO AKTUALNYCH WYMAGAŃ PRAWNYCH?

Tak. Plus Workflow wspiera administratorów systemu oraz inspektorów danych osobowych w respektowaniu praw osób, których dane są przetwarzane, a zatem takich praw jak:

  • prawo do informacji,
  • prawo dostępu do danych,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do bycia zapomnianym,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
  • prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania.

Suncode zapewnia aktualność systemu w wielu kwestiach prawnych, nie tylko w kontekście RODO. Moduły Plus Workflow są dostosowane do polskiego prawa. Na przykład moduł Plus Delegacje, który pomaga w rozliczaniu podróży służbowych oblicza ryczałty i diety zgodnie z ustaleniami prawnymi. W zeszłym roku powstał także moduł Plus NIP Checker, który weryfikuje status podatnika VAT w kontekście nowelizacji ustawy o VAT ze stycznia 2017.

CZY ZAPEWNIACIE SZKOLENIA DLA UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU ORAZ WSPARCIE TECHNICZNE?

Oczywiście. Zapewniamy szkolenia dla administratorów i użytkowników systemu, a także szkolenia z samodzielnego modelowania procesów biznesowych. Dzięki takiemu szkoleniu klient zyskuje swobodę w kwestii indywidualnego rozwijania systemu. Wówczas jest on niezależny od konsultantów Suncode. W razie potrzeby oferujemy jednak usługę help desk, w ramach której klient może skontaktować się z działem serwisu.

Obszary zastosowań Plus Workflow