Serdeczne gratulacje kierujemy do jednego z Naszych klientów, przedsiębiorstwa TIM SA z okazji jubileuszu 25-lecia istnienia firmy.

Jubileusz jest to ważne wydarzenie dla każdej firmy. Jest to szczególna okazja do uroczystych obchodów tego wydarzenia, a także do refleksji nad minionym czasem oraz podjęcia nowych wyzwań.

W dniu 13 czerwca 2014 roku Dyrektor Zarządzający Suncode miał zaszczyt uczestniczyć w obchodach Jubileuszu 25-lecia firmy TIM S.A. Uroczysta Gala odbyła się w Operze Wrocławskiej.
Na uroczystości był czas na oficjalne przemówienia, podziękowania i gratulacje. Podczas Gali został zaprezentowany nowy logotyp firmy, będący elementem nowego systemu identyfikacji wizualnej spółki. Symbolizuje to rozpoczęcie nowego etapu w historii firmy – przejście z epoki handlu tradycyjnego do modelu hybrydowego, łączącego kompetencje zdobyte w minionym ćwierćwieczu z nowoczesną technologią e-handlu.

Niech 25. Rocznica działalności firmy TIM SA stanowi źródło siły i inspiracji do dalszego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Raz jeszcze serdecznie gratulujemy.