3LP SA to jedno z największych centrów logistycznych w Polsce, oferujące zautomatyzowany outsourcing usług logistycznych podmiotom z sektora e-commerce. 3LP w liczbach to: 40 000 m2 powierzchni magazynowej, ponad 100 000 wysyłek miesięcznie w trybie 24 h, 35 000 lokacji szaf Lean Lift, 55 000 lokacji na zautomatyzowanej antresoli.

3LP SA to spółka stawiająca na innowacje, automatyzację i nowoczesne technologie. Poza w pełni zautomatyzowaną logistyką, 3LP z dniem 1 lipca 2016r. rozpoczęła korzystanie ze systemu Plus Workflow w zakresie automatyzacji dokumentów związanych z działalnością podstawową firmy takich jak dokumenty dostawy, dokumenty przyjęć zewnętrznych, faktury magazynowe oraz faktury kosztowe. Dodatkowo w siedzibie spółki zlokalizowane zostało centrum skanowania oparte o nowoczesne technologie przetwarzania dokumentów wspomagane kodami kreskowymi oraz wdrożona została integracja ze systemem magazynowym oraz finansowo-księgowym.

Dodatkowo Plus Workflow wspiera operacje, które zostały przeniesione na zewnątrz firmy w ramach usługi outsourcingu. W tym sensie Plus Workflow stanowi wspólną platformę zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami z której korzystają różne podmioty gospodarcze.