Pomimo wyjątkowego czasu związanego z pandemią, staramy się funkcjonować normalnie, tylko bardziej dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych. Wykonując obowiązki służbowe mamy również prawo do wypoczynku, być może w innej formie niż dotychczas. Jest to jednak czas regeneracji i wytchnienia od codziennych obowiązków, spędzony w ulubiony przez nas sposób. Przysługujące dni urlopowe należy wykorzystać, a żeby to zrobić każdy ma obowiązek złożyć wniosek urlopowy w kadrach. Dzięki wykorzystaniu Plus Workflow można, tak jak inne zadania również to, wykonać na własnym komputerze lub urządzeniu z dostępem do Internetu. Wszystko zdalnie i bezpiecznie.

 

Jak to zrobić? Złożenie wniosku na platformie Plus Workflow jest dziecinnie proste. Otwierasz przeglądarkę i logujesz się do swojego konta w systemie Plus Workflow, uruchamiasz proces wniosku urlopowego. System podpowiada Ci ile dni wolnych masz do dyspozycji w tym roku. Zaznaczasz początek i koniec swojego wypoczynku, możesz też wskazać osobę która zastąpi Cię w wykonywanych obowiązkach i kierujesz wniosek do swojego przełożonego. Manager może sprawdzić w udostępnionym kalendarzu, plan urlopów całego działu. Wszystko za sprawą modułu Plus Calendar. Potem zadanie trafia do działu kadr, gdzie informacja wysyłana jest do modułu kadrowo-płacowego, aby na nowo obliczyć pulę dni urlopowych, które automatycznie aktualizują się w systemie Workflow.

 

Przedłożenie wniosku urlopowego może odbyć się przez zainicjowanie nowego zadania lub właśnie przez moduł Plus Calendar. W tym drugim przypadku zaznaczasz wybrane dni na kalendarzu i trafiasz w następnym kroku do zadania, w którym wybierasz urlop wypoczynkowy. Dzięki temu inni użytkownicy będą również widzieć, kiedy jesteś dostępny w pracy, pomimo home office.

 

Do szybkiego zatwierdzania urlopów i zadań na pewno sprawdzi się moduł Plus Mobile. Uruchomiony na telefonie przypomni o zadaniach do wykonania. Dzięki wykorzystaniu dodatkowych funkcjonalności Plus Workflow zadania można zatwierdzać dużo szybciej i mieć wgląd z dowolnego miejsca pobytu, z dostępem do Internetu i własnym smartfonem wykorzystując dedykowaną aplikację mobilną.

 

Jeśli jesteś zainteresowany funkcjonalnościami Plus Worklow, chcesz porozmawiać o innych wtyczkach i ich wykorzystaniu koniecznie się z nami skontaktuj. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentacje były bezpieczne. Nasi opiekunowie kontaktują się telefonicznie lub online, a Ty dowiesz się wszystkiego o naszym rozwiązaniu. Zapraszamy.