Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) poinformowała o światowej pandemii w związku z nowym koronaawirusem COVID-19, a polski rząd ogłosił w miniony czwartek zagrożenie epidemiologiczne. Do obecnej, nadzwyczajnej sytuacji podchodzimy z największą powagą. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pracowników, Klientów i Partnerów, natychmiast wprowadzamy odpowiednie i konieczne środki zapobiegawcze.

Od poniedziałku 16. marca, przez minimum kolejne dwa tygodnie, większość pracowników Suncode będzie pracować zdalnie.  Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby zmiany nie miały wpływu na funkcjonowanie przedsiębiorstw Naszych klientów. Będziemy starali się wykonywać wszystkie zadania w zaplanowanym czasie, zgodnie z ustalonym harmonogramem. W tej trudnej sytuacji prosimy jednak o wyrozumiałość i cierpliwość.  O wszelkich zmianach bądź nowych zarządzeniach, będziemy Państwa informować na bieżąco.

Dla Państwa i Naszego bezpieczeństwa, wszystkie podróże służbowe są ograniczone do minimum, a większość została przełożona na inne terminy, ponieważ mogą one sprzyjać rozprzestrzenianiu się wirusa. Dotyczy to zarówno już zaplanowanych spotkań, jak i tych perspektywicznych. Zalecamy komunikację za pomocą dostępnych komunikatorów, np. poczty elektronicznej, skype’a, telefonu, Teamviewera lub Microsoft Teams. Prosimy nie umawiać się na spotkania w centrali, osoby bez uprzedniego powiadomienia nie będą wpuszczane do firmy. Prosimy o zachowanie ostrożności. 

Ponadto wszelki kontakt fizyczny z innymi osobami powinien być ograniczony do minimum – bez uścisków dłoni, przy zachowaniu bezpiecznej odległości 1,5 m.

W naszej firmie nie było podejrzeń choroby, niemniej jednak lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego chcemy zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom i kontrahentom. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze zdrowie, ale także za zdrowie społeczne. W związku z tym nalegamy, aby zachować zimną krew – być ostrożnym i stosować się do wszelkich zaleceń WHO oraz Ministerstwa Zdrowia, które obecnie się niezwykle ważne. Popieramy inicjatywę #zostańwdomu. Wszyscy mogą się zapoznać z poniższą grafiką dostępną na stronach MZ, przedstawiającą prawidłowe mycie rąk.

Przepraszamy za te wszystkie niedogodności. Niezmiernie ważne jest dla nas utrzymanie wysokiego poziomu naszych usług. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszej strony internetowej lub poczty elektronicznej.