Mamy przyjemność zaprosić wspólnie z Partnerem, firmą Oracle na wydarzenie „Oracle Partner’s Cloud Application Day”. Jest to konferencja, która będzie się odbywać w formie warsztatów biznesowych, poświęcona innowacyjnym aplikacjom, które usprawniają procesy biznesowe. Event odbędzie się 7 listopada 2019 roku, w Arche Hotel na ulicy Geologicznej w Warszawie. Wstęp bezpłatny jednak jest ograniczona liczba miejsc. O zapisaniu się na konferencje decyduje kolejność zgłoszeń.

Firma Oracle to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne, które tworzy oprogramowania do obsługi przedsiębiorstw. W szczególności rozwiązania dedykowane do obsługi bazy danych. Posiada w ofercie również własną chmurę publiczną oraz szereg aplikacji, pakietów biurowych i platform do obsługi marketingu i sprzedaży, czy CRM.  Przedsiębiorstwo jest drugim pod względem przychodów sprzedawcą oprogramowania na świecie. Z tego względu to niewątpliwe wyróżnienie być Partnerem tak dużego i szanowanego konsorcjum.

Oracle

„Oracle Partner’s Cloud Application Day” to forma warsztatów biznesowych poświęcona innowacyjnym aplikacjom bazującym na najnowszych rozwiązaniach technologicznych Oracle. Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie związane z usprawnianiem procesów biznesowych, lepszym planowaniem polityki magazynowej, skuteczniejszą prognozą popytu i efektywniejszym zarządzaniem procesami produkcyjnymi oraz ekspozycją. Przez wprowadzenie informatycznych rozwiązań wszystkie powyższe zadania stają się przyjemne w zarządzaniu, przejrzyście optymalizują koszty i innowacyjnie zwiększają przychody. W dobie informatyzacji należy być ciągle na bieżąco z nowinkami. Podczas warsztatów poruszymy kwestie, które w biznesie są ważne, aby nie tylko utrzymać się na rynku, ale przede wszystkim być konkurencyjnym i zwiększać udziały rynkowe. Przedstawiciele firmy Suncode przedstawią w specjalnym wystąpieniu obieg faktur w systemie Plus Workflow na platformie chmurowej Oracle. Będzie okazja do rozmowy, dyskusji na temat pomysłów na nowe rozwiązania i zaplanowania możliwości rozwoju i optymalizacji dla Twojej firmy. Nie może Cię tam zabraknąć. Serdecznie zachęcamy do zapisów. Na dedykowanej stronie jest już dostępny dokładny opis agendy oraz możliwość rejestracji.  Mamy nadzieję, że do zobaczenia już niebawem w Warszawie.