W środę, 25 września 2013, odbyła się konferencja organizowana przez firmę Suncode. Konferencja była adresowana do firm korzystających z rozwiązań dostarczanych przez Suncode.

Celem konferencji było omówienie kierunków rozwoju firmy, prezentacja najnowszej wersji systemu Plus Workflow – 3.1 i szczegółowe omówienie nowych funkcjonalności, prezentacja nowych modułów i procesów dostępnych na platformie Plus Workflow oraz omówienie zastosowań systemu elektronicznego obiegu dokumentów.

Konferencja organizowana przez SUNCODE odbyła się 25 września 2013 roku w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie. Fotorelacja z konferencji powstała po to, by za pomocą zdjęć przedstawić Państwu to wydarzenie. Nie wszystkim zaproszonym gościom udało się dotrzeć do Warszawy na Nasze wydarzenie, dlatego chcemy by przez tę relację mogli Państwo choć w pewnym stopniu poczuć klimat tego spotkania. Na konferencji zebrali się reprezentanci 28 firm, a wśród nich kadra menadżerska, osoby odpowiedzialne za IT oraz użytkownicy systemu. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za liczny udział w konferencji. Niektórzy z gości musieli pokonać wiele kilometrów by dotrzeć na nasze spotkanie, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Konferencja była dobrą okazją do spotkania się z tak licznym gronem Klientów. Była to możliwość wymiany doświadczeń, rozmowy z innymi użytkownikami systemu oraz przedstawicielami firmy Suncode. W przerwach między wykładami goście mogli podejść do stoisk, przy których konsultanci Suncode odpowiadali na wszelkie pytania oraz prezentowali najnowszą wersję systemu Plus Workflow.

A na zakończenie wszyscy razem udaliśmy się na wycieczkę po Stadionie Narodowym trasą piłkarza. Zwiedziliśmy wiele zakątków Stadionu, między innymi Strefę Zawodniczą, szatnię piłkarską, płytę boiska oraz pomeczową Salę Konferencyjną.

Fotorelacja z konferencji na naszym fanpage na Facebooku. Zapraszamy!