Nasz flagowy system posiada wiele modułów i narzędzi, które upraszczają pracę użytkowników oraz zapewniają intuicyjne rozwiązanie do zarządzania procesami biznesowymi. System Plus Workflow został wyposażony w nowoczesny edytor pozwalający na nieskomplikowane modelowanie procesów przez użytkownika, bez wiedzy informatycznej. Plus Workflow Editor to narzędzie, które zostało stworzone z myślą o samodzielnym opracowywaniu modeli procesów w notacji BPMN przez użytkowników systemu Plus Workflow. Użytkownik ma możliwość samodzielnej analizy i obrazowania procesu.

Narzędzie pozwala na definiowanie poszczególnych etapów oraz rozmieszczanie standardowych obiektów zgodnych z notacją BPMN oraz technicznym standardem XPDL. Użytkownik jako autor procesu biznesowego decyduje o przebiegu procesu w przedsiębiorstwie, jego wykonawcach, przepływie informacji w procesie oraz integracji z zewnętrznymi systemami. Plus Workflow Editor umożliwia także zaprojektowanie wyglądu poszczególnych etapów – elektronicznych formatek systemu Plus Workflow. W tym celu użytkownik może wybrać poszczególne pozycje z dostępnej biblioteki bądź też dodać nowe. Plus Workflow Editor dynamicznie wprowadza naniesione zmiany na podglądzie zaprojektowanych formularzy, dzięki czemu na bieżąco można kontrolować przyszły wygląd formatek. Modelowanie procesów jest szybkie, łatwe i przyjemne.

W celu zapobiegania popełnianiu błędów system został wyposażony w różnorakie podpowiedzi dla mniej doświadczonych użytkowników. Narzędzie do modelowania procesów automatycznie przeprowadza również walidacje, dzięki czemu popełnione błędy logiczne zostają natychmiastowo i automatycznie wykryte. Narzędzie Plus Editor jest ściśle zintegrowane z systemem Plus Workflow. Użytkownik ma możliwość samodzielnego przesłania swojego modelu procesu do systemu oraz jego przetestowania bądź pracy produktywnej. Po fazie testów istnieje opcja modyfikacji modelu w celu optymalizacji procesu biznesowego.

Dużą zaletą narzędzia do modelowania procesów jest przyjazny interfejs i prostota. Jego cechą jest intuicyjność, która umożliwia tworzenie modeli procesów każdemu użytkownikowi. Narzędzie modelowania procesów, podobnie jak pozostałe systemy z rodziny Plus Workflow, są dostępne niezależnie od lokalizacji, za pomocą przeglądarki internetowej. Uruchom w łatwy i przyjemny sposób dowolny obieg dokumentów lub proces biznesowy w twojej organizacji korzystając z graficznego edytora oraz Plus Workflow. Zapraszamy do pozyskania kolejnych informacji pod adresem: sprzedaz@suncode.pl.