Bliskość Świąt to wzmożony proces zakupów i sprzedaży, a co za tym idzie fakturowania w większości firm. By wyjść naprzeciw zwiększonym obrotom dokumentacji, warto przemyśleć opcję Plus Workflow z modułem e-Faktury dla Twojej firmy.

Moduł e-Faktura przeznaczony jest do obsługi faktur docierających do organizacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jej głównym zadaniem jest automatyczna archiwizacja faktur elektronicznych oraz przekazywanie danych do procesu obsługi tych faktur w systemie Plus Workflow.

Do głównych funkcjonalności modułu należą:
– monitorowanie jednej lub kilku skrzynek e-mail, na które są przesyłane elektroniczne faktury;
– archiwizowanie wiadomości e-mail wraz z załącznikami i wstępne indeksowanie na podstawie danych zawartych w nagłówku wiadomości tj.: nadawca, data otrzymania, temat, ID maila – wartość nadawana automatycznie;
– możliwość tworzenia bazy autoryzowanych dostawców i definiowania dla nich szablonów faktur pdf. W przypadku wiadomości od nieautoryzowanych dostawców, system przesyła je na inną zdefiniowaną skrzynkę.

Co ważne moduł e-Faktura spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2012 w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania.

Jeżeli są Państwo zainteresowani  poznaniem szczegółów rozwiązania zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży drogą mailową: sprzedaz@suncode.pl