Miło jest Nam poinformować Państwa o planowanych wdrożeniach systemu Plus Workflow u nowych klientów z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw.

W ostatnim czasie do grona klientów Suncode dołączyło sześć nowych firm. Wśród nich znalazła się sieć aptek, która posiada prawie 300 placówek na terenie całego kraju. W ramach tego projektu konsultanci Suncode wdrożą system Plus Workflow do elektronicznego obiegu faktur zintegrowany z systemem ERP Kamsoft.

Kolejne wdrożenie zrealizowane zostanie dla jednej z agencji rozwoju gospodarczego z północnej Polski. System Plus Workflow wykorzystywany będzie do obsługi faktur oraz korespondencji. W celu automatyzacji działań program zostanie zintegrowany z systemem zewnętrznym w celu pobierania danych do obsługi zaimplementowanych procesów.

Wśród nowych kontrahentów znalazł się również dealer samochodowy, m.in. takich marek jak: VW, Skoda czy Seat. Projekt ten zakłada wdrożenie systemu Plus Workflow wraz z procesem faktur.

System Plus Workflow dostarczany przez Suncode zostanie wdrożony również w firmie, która zajmuje się produkcją urządzeń automatyki przemysłowej oraz precyzyjnych odlewów ciśnieniowych. Projekt obejmuje dostawę i wdrożenie systemu Workflow z procesem faktur zaprojektowanym wspólnie z klientem.

Kolejna firma z branży transportowej zdecydowała się wdrożyć elektroniczne archiwum dokumentów Plus DMS, które uporządkowuje dokumenty przechowywane w przedsiębiorstwie.

Ponadto, firma Suncode podpisała umowę o współpracy ze znaną, ogólnopolską firmą z branży energetycznej w zakresie wsparcia dla systemu OCR.

Serdecznie witamy wszystkich nowych klientów i życzymy owocnego wdrożenia oraz dalszej pracy z systemem. Już niebawem poinformujemy Państwa o efektach wdrożenia. Jeżeli są Państwo zainteresowani rozwiązaniem Plus Workflow zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami Suncode drogą telefoniczną (61) 820-04-49 lub mailową sprzedaz@suncode.pl