Firma Suncode stara się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich klientów i spełniać ich wymagania poprzez nieustanne rozszerzanie szerokiego spektrum dostępnych rozwiązań związanych z optymalizacją procesów biznesowych. Właśnie z tą myślą powstała nowa wtyczka systemu Plus Workflow – Drag & Drop.

Plus Drag & Drop umożliwia konfigurację dedykowanej przestrzeni w obrębie elektronicznego formularza, która służy do dodawania dokumentów metodą upuszczania z poziomu struktury plików na dysku komputera. Dzięki temu w prosty i intuicyjny sposób można zasilać proces dodatkowymi dokumentami, które stanowić będą załączniki w danym procesie. Implementacja rozwiązania gwarantuje znaczne przyspieszenie mechanizmu dodawania nawet wielu załączników w przedmiocie jednego procesu. Wtyczka ta pozwala na przesyłanie dokumentów i obrazów o dowolnym rozszerzeniu, w wyniku czego użytkownicy nie  muszą tracić czasu na dodatkowe dostosowywanie ich do wymogów formularza.

Plus Drag & Drop jest idealnym rozwiązaniem usprawniającym pracę z dokumentami w obrębie systemu Plus Workflow. Umożliwia on nie tylko upuszczanie dokumentów w wyznaczone do tego miejsce, ale również sprawną pracę z dokumentami o każdym rozszerzeniu. Bez wątpienia pozwala to na optymalizację czasu pracy, a jak mawiał Edgar Allan Poe „czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas”.