W celu ciągłego rozwoju oferty oraz kompleksowej obsługi klientów, mamy przyjemność poinformować Państwa o nawiązaniu współpracy z firmą XLE Sp. z o. o. To nasz nowy partner w zakresie integracji z systemem Comarch ERP Optima.

Podstawą działania XLE Sp. z o.o. jest motto: „Naszą pasją są zintegrowane systemy informatyczne służące do zarządzania przedsiębiorstwem”. W myśl tego przesłania od lat dostarczają i wdrażają oprogramowanie ERP. W ten sposób wspomagają sprawne podejmowanie decyzji i kontrolę procesów biznesowych w firmach z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Swoją działalność prowadzą głównie w obszarze województwa pomorskiego, jednak nie zawężają się jedynie do tego rejonu Polski.

Połączenie doświadczenia i kompetencji pracowników Suncode i XLE to nowe możliwości dla naszych klientów. Nasz produkt – system Plus Workflow – doskonale integruje się z Optimą m.in. w zakresie obiegu faktur i ich automatycznego księgowania, co już zostało niejednokrotnie potwierdzone. Wraz z naszym nowym partnerem technologicznym zapewnimy wsparcie na terenie całego kraju  w zakresie modyfikacji, rozwoju i nadzoru nad sprawnym, bezawaryjnym funkcjonowaniem systemów ERP oraz  struktur teleinformatycznych.