27 lip
Obieg informacji wewnętrznej oraz funkcjonalność generowania dokumentów na podstawie procesów biznesowych

Obieg informacji wewnętrznej oraz funkcjonalność generowania dokumentów na podstawie procesów biznesowych

Zapraszamy wszystkich serdecznie na webinarium, które odbędzie się w najbliższy piątek  o godzinie 10:00. Podczas spotkania pokażemy, jak przy wykorzystaniu systemu Plus Workflow usprawnić obieg informacji wewnętrznej oraz na podstawie wybranych procesów biznesowych wygenerować niezbędne dokumenty.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Odpowiedni przepływ informacji ma fundamentalny wpływ na poprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Niestety, niejednokrotnie informacje przesyłane są z  opóźnieniem lub w ogóle nie docierają do wszystkich osób w organizacji. Tego typu sytuacje negatywnie wpływają nie tylko na działanie przedsiębiorstwa, ale również poziom identyfikacji pracowników z organizacją i ich zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

Z tego względu, wdrożenie systemu umożliwiającego efektywne, a zarazem bezpieczne przekazywanie informacji w wewnętrznych strukturach organizacji jest istotne, jeśli nie kluczowe. System Plus Workflow wychodzi naprzeciw tym potrzebom i umożliwia sprawy obieg informacji – od wiadomości o spotkaniu integracyjnym, poprzez publikowanie nowych ustaw i powiadomień, a na generowaniu i dystrybuowaniu dokumentów (umów, kart katalogowych, specyfikacji) kończąc.