Zapraszamy wszystkich serdecznie na webinarium, które odbędzie się w najbliższy piątek  o godzinie 10:00. Podczas spotkania pokażemy, jak przy wykorzystaniu systemu Plus Workflow usprawnić obieg informacji wewnętrznej oraz na podstawie wybranych procesów biznesowych wygenerować niezbędne dokumenty.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Odpowiedni przepływ informacji ma fundamentalny wpływ na poprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Niestety, niejednokrotnie informacje przesyłane są z  opóźnieniem lub w ogóle nie docierają do wszystkich osób w organizacji. Tego typu sytuacje negatywnie wpływają nie tylko na działanie przedsiębiorstwa, ale również poziom identyfikacji pracowników z organizacją i ich zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

Z tego względu, wdrożenie systemu umożliwiającego efektywne, a zarazem bezpieczne przekazywanie informacji w wewnętrznych strukturach organizacji jest istotne, jeśli nie kluczowe. System Plus Workflow wychodzi naprzeciw tym potrzebom i umożliwia sprawy obieg informacji – od wiadomości o spotkaniu integracyjnym, poprzez publikowanie nowych ustaw i powiadomień, a na generowaniu i dystrybuowaniu dokumentów (umów, kart katalogowych, specyfikacji) kończąc.