Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga wsparcia systemów IT. W celu poprawy efektywności procesów biznesowych powstały systemy klasy Workflow.

Jest wiele firm, które identyfikują i mierzą procesy biznesowe w organizacji, jednak nimi nie zarządza. Obecnie coraz więcej firm zauważa potrzebę zarządzania procesami w przedsiębiorstwie. Firma Suncode wychodzi naprzeciw wymaganiom małych i średnich przedsiębiorstw, oferując system obiegu dokumentów OneClick z predefiniowanymi procesami dostępny w hostingu z poziomu przeglądarki internetowej.

OneClick to system informatyczny, który został stworzony z myślą o przedsiębiorstwach różnych branż w celu wsparcia ich funkcjonowania w zakresie obiegu dokumentów. Wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów daje wiele korzyści dla firmy, a są to między innymi obniżenie pracochłonności realizowanych procesów, eliminacja działań nie dodających wartości, obniżenie kosztów operacyjnych, możliwość koordynowania przepływu procesów oraz analizy obiegu dokumentów, dzięki wbudowanym raportom i statystykom.

OneClick dostępny jest w ramach outsourcingu. System zainstalowany jest na serwerach Suncode umiejscowionych w bezpiecznym i niezawodnym centrum przetwarzania danych (model Software as an Service). Jest to rozwiązanie dające natychmiastowe korzyści wynikające m.in. z braku potrzeby inwestowania w sprzęt, brak kosztów związanych z utrzymaniem serwera, dostęp do systemu z poziomu przeglądarki internetowej przez 24 godziny na dobę.

OneClick oferuje zestaw siedmiu predefiniowanych procesów biznesowych: proces korespondencji przychodzącej i wychodzącej, proces rejestracji i akceptacji faktur kosztowych, proces zapotrzebowań, proces help-desk, proces obsługi wniosku urlopowego, proces zlecania i realizacji spraw oraz proces umów. System posiada również moduł elektronicznego archiwum kontraktów.

Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie www.oneclick-workflow.pl . Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: sprzedaz@oneclick-workflow.pl.