Grupa Kapitałowa CD PROJEKT funkcjonuje w prężnie rozwijającej się branży elektronicznej rozrywki. Działalność grupy opiera się na produkcji gier wideo w ramach studia deweloperskiego CD PROJEKT RED oraz globalnej cyfrowej dystrybucji realizowanej przez serwis GOG.com. Studio jest rozpoznawalne na świecie dzięki trylogii gier o Wiedźminie, postaci wzorowanej na bohaterze sagi Andrzeja Sapkowskiego.

Projekt wdrożenia systemu informatycznego w oparciu o rozwiązania firmy Suncode i ABBYY objął swoim zakresem proces rejestracji i archiwizacji faktur kosztowych, proces archiwizacji umów oraz proces obsługi korespondencji przychodzącej i wychodzącej. System Plus Workflow został zintegrowany ze systemem IFS w celu dwustronnej wymiany informacji w zakresie pobierania danych słownikowych oraz księgowania faktur w systemie IFS. Na co dzień z platformy korzysta ponad 150 użytkowników. Ponadto, w trakcie skanowania ma miejsce inteligentny odczyt danych z dokumentów dzięki wykorzystaniu aplikacji Flexi Capture.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat oferowanych usług, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z działem sprzedaży, tel.: (61) 8200-449, wew. 100 lub przesłanie zapytania na adres: sprzedaz@suncode.pl.