W miniony piątek odbyło się spotkanie Suncode, na którym podsumowaliśmy ubiegły rok Naszej pracy. Spotkanie zakończyliśmy integracją i między innymi turniejem gry w kręgle oraz bilardem. Ubiegły rok dla Naszej firmy obfitował w wiele pozytywnych zmian. Rozpoczęliśmy projekt unijny Go To Brand, który dobiega końca. W jego zakresie uruchomiliśmy nową stronę i lada dzień rozpoczynamy sprzedaż online naszych rozwiązań. Rok 2019 to również liczne konferencje w Polsce i za granicą. Byliśmy między innymi w Londynie, Dolinie Krzemowej, Kolonii czy Barcelonie. Do Naszego portfolio dołączyło liczne grono nowych klientów i za powierzone nam zaufanie dziękujemy. Opracowaliśmy i zrealizowaliśmy wiele nowych funkcjonalności, wtyczek, modułów i procesów systemu Plus Workflow. Zwieńczeniem końca roku była przeprowadzka do nowej siedziby Naszej firmy. Nowa przestrzeń jest bodźcem dla wszystkich do jeszcze bardziej efektywnej pracy, dzięki większej powierzchni i większemu komfortowi pracy.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w optymalizacji procesów biznesowych oraz profesjonalnym rozwiązaniom informatycznym odnotowujemy dynamiczny rozwój sprzedaży w Polsce, jak i podbijając nowe rynki za granicą. Zainteresowanie naszym flagowym produktem Plus Workflow rośnie z roku na rok, przekraczając Nasze najśmielsze oczekiwania. Jest to niewątpliwie sukces całego zespołu. Dziękujemy wszystkim z osobna za zaangażowanie i w pełni oddanie się sprawie digitalizacji procesów wszystkich Naszych Klientów.

Nie spoczywamy na laurach. Mamy mnóstwo planów na rok 2020, w wielu różnych obszarach biznesowych Naszej działalności i mamy nadzieję je zrealizować zgodnie z założeniami. Będziemy Państwa informować na bieżąco w artykułach oraz przez newsletter. Naszym Klientom, Partnerom i Pracownikom dziękujemy za kolejny, energiczny rok, który liczne działania przekuł w sukces oraz za okazane zaufanie.