W dobie urządzeń mobilnych coraz więcej osób wybiera rozwiązania dostępne z poziomu telefonu komórkowego. Smartfon jest traktowany jak portfel, komputer, bank i wiele więcej. Przez wiele funkcji jakie pełni telefon, rzadko są chwile kiedy ktoś się rozstaje z własnym smartfonem. Również w pracy okazuje się niezbędnym narzędziem. Wykonujemy telekonferencje, umawiamy spotkania, planujemy wyjazdy. Idealnie sprawdza się, gdy nie możemy być na miejscu w biurze, gdy mamy delegacje, a należy wykonać zadania jak najszybciej, ad hoc. Jeśli jest możliwa praca już w telefonie to każdy takie rozwiązanie doceni.

Jeśli wybraliście Plus Workflow to jest to system dostępny już z poziomu smartfona przez Plus Mobile, co sprawdza się wśród użytkowników. Wystarczy przez dedykowany sklep mobilny pobrać aplikację Plus Workflow, zalogować się i natychmiast korzystać z pełnych możliwości systemu BPMN. Istnieje również możliwość otrzymywania powiadomień bezpośrednio na telefon komórkowy o otrzymaniu nowego zadania. Jest to spora wygoda i ułatwienie dla wszystkich użytkowników.

To rozwiązanie, które usprawnia dotychczasowe działania naszego systemu. Możemy przeglądać zadania, zlecać wykonanie, akceptować lub odrzucać wnioski. Dzięki wykorzystaniu platformy do podpisu elektronicznego, jak DocuSign również podpisywać umowy, dokumenty. Wszystko łatwo i sprawnie w podróży, w domu, czy nawet na urlopie. Nie ma konieczności bycia na miejscu. Dzięki temu unikamy jakichkolwiek przestojów w wykonywanej pracy.

Funkcjonalności aplikacji mobilnej:

  • zapamiętanie nazwy i hasła użytkownika,
  • automatyczne logowanie do systemu po prawidłowej konfiguracji aplikacji,
  • przeglądanie skrzynki zadań użytkownika,
  • wykonywanie zadań znajdujących się w skrzynce użytkownika – akceptowanie lub odrzucanie ich,
  • wyświetlanie załączonych dokumentów do obiegu i komentarzy,
  • wysyłanie informacji o nowym zadaniu do skrzynki powiadomień twojego telefonu.

Wiemy, jak ważny jest szybki dostęp do danych niezależnie od fizycznej lokalizacji użytkowników, dlatego proponujemy naszą optymalizację prac w postaci Plus Mobile. Dzięki aplikacji można pracować niezależnie od miejsca pobytu. Warto wykorzystywać nowe technologie, aby optymalizować pracę swoją i innych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat oferowanych usług, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: (61) 820-04-49 wew. 101 bądź mailowego na adres: sprzedaz@suncode.pl