Z systemu zarządzania procesami biznesowymi Plus Workflow można korzystać na urządzeniach mobilnych. Niebawem na rynku ukaże się pierwsza wersja aplikacji Plus Mobile.

W dzisiejszych czasach technologia rozwija się w zawrotnym tempie. Jeszcze kilkanaście lat temu na rynku królowały laptopy i notebooki. Dziś na rynku tym coraz większe znaczenie mają urządzenia mobilne typu tablet czy smatfon. Wraz z rozwojem technologii rozwija się także system Plus Workflow, który doczekał się aplikacji na urządzenia mobilne Plus Mobile.

Aplikacja Plus Mobile umożliwia obsługę procesów biznesowych z poziomu urządzenia mobilnego. Użytkownik w prosty sposób może przeglądać, akceptować i odrzucać zadania. Aplikacja Plus Mobile umożliwia zapamiętanie nazwy i hasła użytkownika oraz automatyczne logowanie się do systemu. Użytkownik Plus Mobile ma możliwość przeglądania skrzynki zadań użytkownika, która prezentowana jest w postaci przejrzystej tabeli. Poprzez aplikację użytkownik może w szybki i prosty sposób wykonać zadania oczekujące w osobistej skrzynce zadań – akceptować je lub odrzucać. Plus Mobile pobiera dane z systemu Plus Workflow, załączone dokumenty do procesu oraz komentarze i w przejrzysty sposób wyświetla je na ekranie urządzenia mobilnego. Aplikacja umożliwia także wysyłanie informacji o nowym zadaniu do skrzynki powiadomień urządzenia mobilnego. Aplikacja Plus Mobile działa z systemem Android oraz IOS. Dostępna w sklepach Google play oraz App store na każdym smartfonie.

Uruchomienie aplikacji w urządzeniu mobilnych przynosi wiele korzyści. Wykonywanie zadań polegających na akceptowaniu bądź odrzuceniu wykonywane będą znacznie szybciej, bez potrzeby siadania do komputera! Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację na swoim smarftfonie i gotowe.