Firma SUNCODE specjalizuje się w budowaniu i wdrażaniu procesów biznesowych w systemach informatycznych klasy Workflow. Odpowiadając na potrzeby klientów preferujących rozwiązania w środowisku Microsoft SharePoint firma SUNCODE od wielu już lat współpracuje ze światowym liderem rozwiązań w obszarze MS Sharepoint w zakresie optymalizacji   i   automatyzacji procesów – firmą Nintex.

Rozwiązanie Nintex Workflow jest wdrożone w ponad 5000 przedsiębiorstwach i instytucjach w 90 krajach na świecie. Nintex Workflow jest zbudowany na najpopularniejszej obecnie platformie treści i współpracy MS Sharepoint. W sposób ławy i szybki pomaga skutecznie automatyzować procesy biznesowe. Warto zwrócić uwagę, że przepływ pracy przebiega  w 100% za pomocą platformy SharePoint i może być modelowany od prostych procesów biznesowych, po te najbardziej złożone. Nintex Workflow umożliwia również tworzenie zaawansowanych funkcji logicznych, raportowania i zarządzania. Dodatkowo w ramach oferty firmy SUNCODE dostarczane jest również oprogramowanie Nintex Forms, które pozwala na łatwe projektowanie zaawansowanych formularzy zarówno dla przeglądarki jak i urządzeń mobilnych. Z kolei Nintex Live poszerza możliwości Nintex Workflow oraz Nintex Forms o dostęp do procesów za pomocą chmury. Połączenie z SharePoint’em oraz Office 365 wspiera z kolei wdrożenia hybrydowe oparte o środowisko Microsoft.

SUNCODE jako partner technologiczny firmy Nintex z wykorzystaniem ponad 10 letniego doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu procesów biznesowych jest stabilnym, przewidywalnym i wiarygodnym partnerem biznesowym. SUNCODE świadczy nie tylko usługi doskonalenia i optymalizacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwach ale również usługi wdrożeniowe w środowisku MS Sharepoint-Nintex.

W celu uzyskania dalszych informacji uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem: sprzedaz@suncode.pl.