Kolonia zmieni się w światową stolicę rozrywki dla wszystkich zapalonych graczy. Już za sześć dni ruszą największe targi gamingowe w Europie – Gamescom. Przez cztery dni najwięksi producenci gier będą przedstawiać swoje nowe tytułu, wśród nich ponad 40 polskich stoisk. Jest to nie tylko chrapka dla graczy, aby testować wersje demo to również miejsce do zakulisowych spotkań biznesowych. Przedstawiciele Suncode będą promować Plus Workflow, system który sprawdza się również u producentów gier, przykładem jest CD Projekt.

Gamescom obchodzi w tym roku okrągłe, dziesiąte urodziny. Z tej okazji będzie sporo atrakcji i na pewno rekordy w liczbie odwiedzających i stoisk. Poza oczywistym wystawcą CD Projektem, który będzie promował grę Cyberpunk, pojawią się także inni deweloperzy z Polski: Techland, Bloober Team, 11 bit, CI Games, The Farm 51, Creepy Jar czy Varsav Game.  Cieszymy się, że mamy coraz większe zaplecze z Polski, a rodzimi producenci rosną w siłę i promują kolejne gry.

Proces gry

Oczywiście Gamescom przyciąga największe spółki z branży. Nie zabraknie stoisk od Sony, Xbox Game Studios, 2K, Electronic Arts, Google Studio i także Ubisoft. My oczywiście najbardziej wyczekujemy promocji gry CyberPunk 2077. Atmosfera została podgrzana do maksimum po niesamowitej prezentacji w Los Angeles na E3. Co zobaczymy tym razem? Przekonamy się już niedługo. Premiera gry zapowiedziana jest na 16. kwietnia 2020 roku. Trzymamy kciuki za sukces i  nie możemy się doczekać kwietnia.

Od 20. sierpnia będziemy na targach promować nasz produkt Plus Workflow. System do digitalizacji procesów biznesowych oraz archiwum elektroniczne do przechowywania dokumentów znajdzie zastosowanie w każdej branży również gamingowej. Przekonał się o tym nasz Klient CD Projekt. Każdy pomysł na grę, etap realizacji aż po publikację wymaga przejścia długiej i często skomplikowanej ścieżki. System można wykorzystać do procesu tworzenia zarysu gry, akceptacji szkiców koncepcyjnych jak i również do  kwestii przepływu faktur i archiwizacji umów. Wszystko wykonane w obrębie jednego systemu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska i rozmowy o usprawnieniu procesów w twojej firmie.