Rok 2018 był kolejnym dynamicznym okresem rozwoju Naszej firmy. Spółka już od kilkunastu lat odnosi sukcesy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym systematycznie zwiększając sprzedaż, inwestycje oraz zdobywając nowe rynki.

Mając na uwadze najważniejsze wartości Suncode, czyli dostarczanie profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań z zakresu zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami, które są dostosowane do potrzeb klienta, zrealizowaliśmy wiele nowych wdrożeń i zyskaliśmy wielu nowych klientów. Osiągnęliśmy też bardzo dobre wyniki sprzedaży, co przełożyło się na znaczne inwestycje oraz dalszy rozwój produktów w tym flagowego PlusWorkflow.

Warto zwrócić uwagę, że w ramach wewnętrznych projektów w 2018 roku rozpoczęliśmy w Naszej spółce wdrożenie systemu ochrony danych osobowych zgodnych z RODO oraz przekształciliśmy formę prowadzenia działalności. Opracowaliśmy i zrealizowaliśmy wiele nowych wtyczek i modułów systemu PlusWorkflow, które wprowadziliśmy do sprzedaży (m.in. PlusWorkflow for RODO).

Naszym klientom, partnerom oraz dostawcom dziękujemy za zaufanie i współpracę w ubiegłym roku. Jesteśmy pełni pasji i energii aby kolejny wspólny rok, był co najmniej tak samo udany jak ten poprzedni.