Każda firma i spółka może zdecydować się na usprawnienie procesów biznesowych realizowanych w swoim przedsiębiorstwie z wykorzystaniem rozwiązania oferowanego przez Suncode. W swoim portfolio posiadamy referencje wielu przedsiębiorstw z różnych branż i o różnym profilu produkcyjnym. POLMOS Żyrardów niewątpliwie na tym tle się wyróżnia.

Spółka POLMOS Żyrardów należy do międzynarodowego koncernu produkującego wódkę Belvedere. Nazwa wywodzi się z połączenia słów „polski monopol spirytusowy”, który funkcjonował w Polsce w czasach PRL. Wtedy tylko takie zakłady miały wyłączność w produkcji i dystrybucji wysokoprocentowych napojów alkoholowych. Jest to jedna z pierwszych marek wódek luksusowych. Wyróżnia się na tle innych wysoką jakością wyrobu, dbałością o szczegóły i status marki oraz indywidualnym charakterem alkoholi. Polmos Żyrardów zajmuje się produkcją spirytusu neutralnego bezzapachowego oraz wódek czystych i wytrawnych. Renomowana marka Belvedere produkowana jest w Żyrardowie i dystrybuowana na cały świat. Znajdziemy ją w wersji czystej oraz wielu wersjach smakowych.

Aktualnie Belvedere Vodka to jedyna polska marka wchodząca w skład Grupy Moet Hennessy Louis Vuitton, który jest światowym liderem w dziedzinie dóbr luksusowych. Grupa zrzesza około 60 prestiżowych marek na całym świecie, które wywodzą się również ze świata mody. Zajmują się między innymi produkcją dóbr z wyrobów skórzanych, perfum, zegarków i biżuterii oraz wielu innych. W skład spółki wchodzą takie marki, jak: Christian Dior, Givenchy, Louis Vuiton, Dom Perignon i inne.

Projekt wdrożeniowy miał na celu usprawnienie procesu faktur. Przedsięwzięcie objęło swoim zakresem odzwierciedlenie procesu obiegu dokumentów księgowych (m.in. faktur kosztowych, faktur inwestycyjnych, czy faktur materiałowych). W zależności od wybranego typu dokumentu proces przebiega według określonej ścieżki. System Plus Workflow został również zintegrowany z zewnętrznym systemem klasy ERP, w zakresie pobierania danych. Firma Suncode w ramach projektu dostarczyła również profesjonalny sprzęt skanujący.

Jeżeli zainteresował Państwa tego typu projekt wdrożeniowy serdecznie zapraszamy do kontaktu z konsultantem Suncode pod numerem (61) 820-04-49 lub mailowo sprzedaz@suncode.pl, w celu uzyskania szczegółowych informacji.