Konsultanci wdrożeniowi firmy Suncode wzięli udział w targach CeBIT odbywających się w dniach 16-20 marca w Hanowerze.

Targi CeBIT organizowane są raz w roku w Hanowerze. Są to jedne z największych i najważniejszych na świecie międzynarodowych targów z obszaru gospodarki cyfrowej i teleinformatyki. Krajem partnerskim tego wydarzenia były Chiny.

Targi CeBIT są połączeniem targów i konferencji, które przyciągają światowe korporacje, start-upy oraz przedsiębiorstwa z grupy MSP. Na targi przybyło 3300 firm z 70 krajów. Nie zabrakło gigantów takich jak: Samsung, Vodafon, Huawei, HewlettPackard czy firmy Intel. Co piąty wystawca pochodzi z Chin. Hasłem tegorocznej edycji targów CeBIT jest „d!conomy”, czyli dynamicznie rozwijająca się cyfryzacja. Ponadto poruszane były tematy z branży IT, takie jak: Big Data, bezpieczeństwo informatyczne, mobilność, chmura czy biznes społeczny.

W wydarzeniu tym wzięli również udział przedstawiciele firmy Suncode. Targi CeBIT mają charakter B2B, czyli od firm, dla firm. To dobra okazja na pozyskanie nowych kontaktów i partnerów biznesowych. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję śledzić najnowsze trendy w branży IT.

Więcej informacji o targach na stronie organizatora www.cebit.de