Podążając za nowymi trendami wśród rozwiązań informatycznych, pracownicy firmy Suncode wzięli udział w szkoleniu „Responsive Web Design”.

W dniu 10 października, firma Front-Stream przeprowadziła szkolenie w formie warsztatów dla pracowników Suncode z zakresu technologii responsywnych. Warsztaty prowadził specjalista w tej dziedzinie, Hubert Burdach, który posiada duże doświadczenie zarówno w projektach jak i szkoleniach (szkolił m.in. developerów z Allegro czy Spartez).

Podczas warsztatów pracownicy firmy Suncode zdobywali nowe kompetencje z zakresu technologii responsywnych. Podczas zajęć nasi pracownicy szkolili się na konkretnych casach. Efektem warsztatów było skonstruowanie responsywnego landing page. Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się jak budować strony, które wyglądają równie dobrze na laptopie, tablecie i smartfonie. Zastosowanie technologii responsywnych umożliwia komfortową pracę na jakimkolwiek urządzeniu. Na każdym urządzeniu ekran systemu dostosuje się do jego rozdzielczości. To strona powinna dostosować się do urządzenia, a nie urządzenie do strony.

Każdy z uczestników zakończył warsztaty odbiorem certyfikatu potwierdzającego nabycie nowych umiejętności. Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku, na którym znajdą Państwo galerię zdjęć ze szkolenia.