Firma Suncode udostępnia użytkownikom systemu Plus Workflow narzędzie, dzięki któremu mają możliwość samodzielnego projektowania i uruchamiania nowych procesów biznesowych.

W przedsiębiorstwie każdego dnia realizuje się wiele procesów biznesowych. Jedne z nich są proste, wykonywane przez jedną czy dwie osoby, inne zaś bardzo złożone, do których realizacji angażowana jest cała firma.

W najnowszej wersji systemu Plus Workflow użytkownicy mają dostęp do narzędzia, Plus Workflow Editor, dzięki któremu mogą zamodelować samodzielnie nowy proces. W dziale handlowym brakuje wspólnego rejestru ofert? Stwórz proces rejestracji ofert i przechowuj je wszystkie w jednym miejscu!

Moduł Plus Workflow Editor pozwalaj w szybki i przyjemny sposób, bez posiadania wiedzy programistycznej, zbudować kompletny proces biznesowy począwszy od definicji logiki procesu, poprzez określenie ról biznesowych, pól  i przycisków formularzy, na uruchomieniu procesu w systemie Plus Workflow kończąc. Plus Workflow Editor dynamicznie wprowadza naniesione zmiany, które widoczne są w trybie podglądu zaprojektowanych formularzy, dzięki czemu na bieżąco można kontrolować przyszły wygląd formatek.

Narzędzie modelowania procesów, podobnie jak pozostałe systemy z rodziny Plus Workflow, są dostępne niezależnie od lokalizacji poprzez przeglądarkę internetową.

W celu poznania szczegółów omawianego rozwiązania zapraszam do kontaktu z Działem Sprzedaży (sprzedaz@suncode.pl).