W listopadzie byliśmy obecni na wydarzeniu Smart City Expo World Congress w Barcelonie. Konferencja odbyła się w dniach 19-21 listopada w Hiszpanii. Jedyne takie wydarzenie na świecie, które łączy firmy globalne, świat nauki i różnych przedsiębiorców z całego świata. Event ma na celu unowocześnienie i zwiększenie efektywności miast i ich infrastruktury, przez wprowadzenie najnowocześniejszych technologii informatycznych.

Suncode

Konferencja to już kolejna edycja, która odbywa się w miastach na różnych kontynentach, w różnych państwach. W tym roku przybyło około 400 firm, przedsiębiorstw i przedstawicieli miast, z którymi można nawiązać współpracę, czy wymienić się opiniami, na temat rozwoju. Hasłem przewodnim Smart City, już od jakiegoś czasu jest trend Zero Waste, który również na tym wydarzeniu jest wszechobecny. Prelegenci nauczają i szkolą w jaki sposób wykorzystywać i nie marnować, tego, co oferuje nam świat, miasto czy społeczność oraz jaką wartością dla wszystkich jest recykling.

Suncode

W myśl zasady zero waste i ochrony środowiska idealnie wpasowuje się nasze hasło paperless. Jeszcze dodatkowo z wykorzystaniem DocuSign, który również bardzo czynnie bierze udział w ochronę środowiska, w tym ochronę lasów przez zaoszczędzenie papieru. Zmniejszamy dzięki temu zużycie ogromnej ilości wody, która jest potrzebna do wytworzenia papieru, czy zanieczyszczenie powietrza przez CO2, który jest skutkiem ubocznym. Tak, więc wykorzystanie Plus Workflow – systemu do automatyzacji procesów wraz z podpisem cyfrowym to idealne rozwiązanie, aby zaoszczędzić zasoby naturalne, chroniąc jednocześnie środowisko.

Główne tematy jakie były poruszane na debatach, w trakcie trwania Smart City Expo to:

– transformacja cyfrowa,

– środowisko urbanistyczne,

– mobilność,

– zarządzanie i finanse,

– miasta bardziej społeczne.

Suncode

Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem Plus Workflow. Wszystkie przeprowadzone rozmowy były bardzo rozwijające i owocne. Każde sugestia, czy przedstawiona bariera w pracy, to dla nas pole do rozwoju systemu Plus Workflow, aby był odpowiedzią na każde potrzeby klientów. W dobie automatyzacji i wprowadzania rozwiązań poprawiających wydajność, system do elektronicznego obiegu dokumentów jest wymogiem. Jeśli też chcesz zarządzać procesami, wiedzieć gdzie znajduje się konkretna faktura, albo podpisywać umowy z każdego miejsca, nie tylko w obrębie własnego biuro to koniecznie skontaktuj się z nami. Zachęcamy do skorzystania z prezentacji możliwości jakie daje system Workflow. Przekonaj się jakie korzyści może przynieść wdrożenie.