Z radością informujemy, że w dn. 10 czerwca będziemy mieli okazję wziąć udział w niezwykle interesującej  konferencji sektora leasingowego  „E-Leasing Day”. Wydarzenie organizowane jest przez Związek Polskiego Leasingu w Warszawie w hotelu Plaza. Przedstawimy podczas prelekcji, w jaki sposób usprawnić i zdigitalizować proces leasingowy wykorzystując system klasy BPM.

Jest to jedyna tego typu impreza w Polsce, podczas, której odpowiemy na pytanie, w jaki sposób system Plus Workflow umożliwia sprawne przejście procesu zawierania umów leasingowych. Podczas wystąpienia przedstawimy na systemie ścieżkę przygotowania oferty, procedowania wniosku, po podpisanie umowy.

Kompleksowe rozwiązanie, które zaprezentujemy podczas E-Leasing Day obejmuje nie tylko elektroniczne procesy wraz z bezpiecznym podpisem elektronicznym umów, ale także szeroko rozumiane raportowanie dzięki zintegrowanym rozwiązaniom BI dostarczanym przez Naszego partnera, firmę CANBI. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wysłuchania prelekcji.