Mamy ogromną przyjemność poinformować o Naszym udziale w kongresie MIT MSRP Congress Digital Leadership & Technology. Będzie to pierwsza edycja eventu organizowanego przez ICAN Institute oraz Massachusetts Institute of Technology. Impreza odbędzie się 13 czerwca na Stadionie Legii Warszawa. Będziemy  przedstawiać nowe możliwości digitalizacji przedsiębiorstw dzięki systemowi BPM. Nie zabraknie, także niespodzianek na Naszym stoisku.

Konferencja to przede wszystkim spotkanie liderów z branży IT z prezesami, menadżerami i dyrektorami firm. To miejsce do zdobycia nowych kontaktów, ale także poszerzenia wiedzy z zakresu nowych technologii. Uczestnicy dowiedzą się jak zwiększyć efektywność zespołów, skuteczność działań czy wprowadzać najnowsze technologie.  Jako czołowi dostawcy rozwiązania BPM będziemy prezentować Plus Workflow do optymalizacji procesów biznesowych, który sprawdza się w każdej branży i odpowiada na dzisiejsze potrzeby przedsiębiorców.

Oczywiście nie zabraknie wykładów ze strony światowych ekspertów. Wśród nich są takie nazwiska jak Paul Michelman redaktor naczelny MIT Sloan Managment Review czy Patty McCord, która stworzyła nowe podejście do kwestii HR w dobrze znanym serwisie Netflix. Opisała to, także w swojej książce Powerful. Kongres MIT to miejsce dla prawdziwych specjalistów ze swoich dziedzin, więc nie moglibyśmy się nie pojawić na tym wydarzeniu.  

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i do zobaczenia już niedługo.