Z przyjemnością informujemy,  że w dniach 24-26 czerwca będziemy uczestniczyć w targach DX World EXPO, które odbędą się w Santa Clara w Stanach Zjednoczonych. Podczas wydarzenia będziemy mieli przyjemność zaprezentować Nasz flagowy system zarządzania procesami biznesowymi Plus Workflow, który idealnie wpisuje się w cyfrową transformację przedsiębiorstw będącą motywem przewodnim targów. 

DX World Expo to jedne z największych targów dotyczących cyfrowej transformacji organizowanych w Stanach Zjednoczonych, które gromadzą ponad 200 prelegentów oraz tylu też wystawców , a także blisko 1500 uczestników z całego świata na powierzchni targowej zlokalizowanej w dolinie krzemowej.

Poza stoiskami będzie możliwość uczestniczenia w prelekcjach, takich osób jak Bill Schmarzo, autor między innymi „Big Data: Understanding how data powers big business”, który aktualnie jest odpowiedzialny za kierowanie strategią technologiczną w Hitachi Vantara, a zasiadał w kierownictwie takich firm jak DELL czy Yahoo!.

Uczestnictwo w targach to dla Nas doskonała okazja do zaprezentowania Naszych produktów, jak system Plus Workflow na rynkach zagranicznych, a także wymiany doświadczeń i poznania najnowszych trendów w zakresie digitalizacji przedsiębiorstw. Pozostało nam więc 32 dni na przygotowania. Będziemy na bieżąco informować, gdzie dokładnie nas szukać. Zapraszamy Państwa na nasze stoisko, a zapewne będzie to dobra okazja do przedstawienia wszystkich rozwiązań dostarczanych przez Naszą firmę, wymiany doświadczeń, a także rozszerzenia wiedzy o nowych technologiach.