Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż grupa Bakalland wraz ze spółką Delecta dołączyły do grona Klientów Suncode. Bakalland jest liderem na rynku bakalii w Polsce. Specjalizuje się w swej działalności już od 25 lat. Szerokie doświadczenie przekłada również na nowe segmenty – produkty śniadaniowe i batony musli.

Warto zwrócić uwagę, że omawiany projekt wdrożeniowy prowadzony był w szczególnych warunkach biznesowych obejmujących połączenie kapitałowe grupy Bakalland i firmy Delecta, a także wdrożenie systemu informatycznego klasy ERP. W tego typu dynamicznych warunkach wdrożenie systemu Plus Workflow było tylko jednym z projektów realizowanych w tym czasie przez Naszego Klienta.

W styczniu wdrożyliśmy system elektronicznego obiegu dokumentów Plus Workflow. Firma wyraziła swoje zadowolenie z przebiegu realizacji projektu i prowadzonej współpracy. Projekt wdrożenia systemu Plus Workflow objął proces rejestracji i akceptacji faktur kosztowych i magazynowych. Zaproponowane rozwiązanie zostało w pełni zintegrowane z systemem SAP. Dodatkowo opracowana została specjalna matryca akceptacji faktur, dzięki czemu możliwa jest pełna kontrola nad ich właściwą autoryzacją.

Wdrożenie zostało zrealizowane w rekordowo krótkim czasie dzięki pełnemu zaangażowaniu obydwu stron, wykorzystaniu modeli referencyjnych, a także doświadczeniu w opracowywaniu interfejsów do SAP. Proces objął swoim zasięgiem obsługę faktur magazynowych i kosztowych w całej Grupie wraz z pełną integracją z systemem SAP w zakresie pełnego księgowania dokumentów kosztowych (nie tylko faktur) w modułach MM i FI wraz z podłączaniem dokumentów PO. Dodatkowo opracowana została specjalna matryca akceptacji faktur, dzięki czemu możliwa jest pełna kontrola nad ich właściwą autoryzacją.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji na temat oferowanych usług, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: (61) 820-04-49 wew. 101 bądź mailowego na adres: sprzedaz@suncode.pl