Już w ten piątek o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar. Tym razem przedstawimy w jaki sposób można wykorzystać funkcjonalności systemu Plus Workflow do optymalizacji pracy działów HR. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność rejestracji.

Plus Workflow jest skutecznym systemem wspierającym działania działów HR. Począwszy od istotnych dla pracowników jak wnioskowanie o urlop czy rozliczanie delegacji po zgłaszanie zapotrzebowań. Pracownicy na bieżąco mają podgląd do przysługujących im dni urlopowych oraz możliwość wnioskowania o nowy urlop korzystając z elektronicznej formy wniosku urlopowego, który trafia do akceptacji przełożonego a następnie do działu kadr.

Ponadto Plus Workflow posiada funkcjonalności dedykowane kierownictwu, jak gromadzenie pełnej dokumentacji pracownika w formie e-Teczki czy planowanie budżetów wynagrodzeń.

Podczas webinaru pokażemy na przykładach jak system Plus Workflow odpowiada na potrzeby kadrowe digitalizując ich pracę. Odpowiemy również na nurtujące pytania.