Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na webinar, który odbędzie się już w najbliższy piątek o godzinie 10:00. Podczas spotkania pokażemy, jak przy wykorzystaniu modułów dostępnych w systemie Plus Workflow wyeliminować działania niewnoszące wartości dla przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Zarówno duże, jak i małe firmy zaczynają dostrzegać istotę digitalizacji i optymalizacji procesów biznesowych. Suncode już od wielu lat wspiera przedsiębiorstwa w tym zakresie, dostarczając i wdrażając system klasy BPM. Wykorzystanie systemu Plus Workflow, wraz z jego licznymi modułami, gwarantuje uzyskanie szeregu korzyści, takich jak minimalizacja kosztów, czy zwiększenie efektywności pracy.

Podczas piątkowego webinarium przedstawimy 5 modułów systemu Plus Workflow, które automatyzują i optymalizują uruchamianie nowych zadań, oraz dodawanie i podgląd dokumentów. Nasz specjalista zaprezentuje działanie następujących modułów i wtyczek:

  • Plus OCR (odczytywanie danych z nagłówka faktury);
  • Plus Next (automatyczne otwieranie kolejnego zadania z widoku);
  • Plus DocAttach (dodawanie dokumentów z poziomu widoku);
  • Plus DocPreview (podgląd dokumentów z poziomu widoku);
  • Plus Attachments (podłączanie, odłączanie oraz wyświetlanie podglądu dokumentów w tabeli dynamicznej w formularzu zadania).

Każdy może dołączyć do wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona – nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym poprzednim webinarium – „Optymalizacja pracy działów HR dzięki wykorzystaniu Plus Workflow”.

Miłego oglądania i do zobaczenia w piątek o 10:00!