Zarządzanie dokumentami w sposób jak najbardziej efektywny i jednocześnie sprawny to wyzwanie każdej firmy. Rozwiązania Suncode pomagają zmierzyć się z tym zadaniem w prosty i przyjemny sposób, między innymi dzięki modułom Plus DocAttach i Plus DocPreview.

Moduł DocAttach umożliwia dodanie dokumentów do danego procesu, np. pliku faktury do procesu jej rozliczania, z poziomu dostępnych zadań. Innymi słowy użytkownik nie musi uruchamiać samego procesu, by dodać do niego dokument. Nie tylko jest to niezmiernie wygodne rozwiązanie, lecz także znacząco optymalizuje pracę.

Plus DocPreview to kolejny moduł ułatwiający pracę użytkownikom Plus Workflow. Dzięki tej funkcjonalności można przy pomocy jednego kliknięcia zapoznać się z dokumentem dołączonym do procesu już z poziomu wyszukanej listy zadań. W tym przypadku użytkownik także nie musi wchodzić w sam formularz zadania, by zobaczyć interesujący go dokument. Wystarczy, że kliknie ikonę dokumentu na liście zadań, co spowoduje otwarcie nowego okna z jego podglądem. Takie rozwiązanie poprawia ergonomię pracy i ogranicza czas związany z wyszukiwaniem i analizą informacji zawartych w dokumentach. Funkcjonalność szybkiego podglądu dokumentów może być wykorzystana do bieżącej pracy z dokumentami jak również przy kontrolach parametrów procesów oraz podczas czynności audytowych.

Suncode wierzy, że ułatwienie pracy w organizacji to nie tylko wzrost satysfakcji pracowników, ale także niższe koszty operacyjne i zwiększona efektywność procesów biznesowych. Dlatego tak wiele firm decyduje się na rozwiązania Suncode w zakresie obiegu dokumentów.