System Plus Workflow umożliwia zarządzanie uprawnieniami użytkowników. Administrator systemu nadzoruje dostępność funkcji dla  poszczególnych użytkowników.

Jednym z kluczowych aspektów poprawnego funkcjonowania systemu Plus Workflow i przepływu procesów jest odpowiednie określenie uprawnień użytkowników. Wpływa to na wzrost bezpieczeństwa danych przechowywanych w systemie IT. Informacje są chronione wielopoziomowymi prawami dostępu

Uprawnienia w systemie Plus Workflow określają prawa użytkownika do poszczególnych funkcji, procesów i dokumentów. Administrator ma możliwość włączenia/wyłączenia funkcjonalności systemu. Przykładem może być dostęp użytkownika do pełnego elektronicznego archiwum dokumentów, do poszczególnych klas i zestawów. Administrator nadaje uprawnienia do procesów realizowanych w systemie, do inicjowania nowych obiegów, wyszukiwania historii procesów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani poznaniem szczegółów zarządzania uprawnieniami w systemie Plus Workflow zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy Suncode drogą telefoniczną (61) 820-04-49 lub mailową sprzedaz@suncode.pl.