10 maj
Elektroniczny obieg dokumentów w Twoim telefonie

Elektroniczny obieg dokumentów w Twoim telefonie

Według raportu „The State of Mobile 2022” przeprowadzonego przez firmę data.ai, użytkownicy urządzeń mobilnych spędzają na nich aż 3,8 biliona godzin rocznie! Oznacza to, że przeciętny użytkownik poświęca aż 4,8 h dziennie na korzystanie z różnego rodzaju aplikacji.

Dane te w dzisiejszych czasach nie koniecznie szokują, raczej podkreślają fakt, że telefon stał się nieodzownym elementem życia, również tego zawodowego – w końcu „bez telefonu jak bez ręki”.

Z tego też względu co roku powstają nowe aplikacje mobilne, które mają nie tylko umilić spędzanie wolnego czasu, ale również ułatwić codzienne życie – od zamawiania jedzenia czy kupowania biletów, aż po zarządzanie domowym budżetem.

Również użytkownicy systemów klasy BPM mogą posłużyć się teraz aplikacją mobilną i zarządzać obiegiem dokumentów firmowych ze swojego telefonu.

Plus Workflow Mobile – zarządzanie dokumentami poprzez aplikację

Aplikacja oferowana przez firmę Suncode wspiera funkcjonowanie systemów informatycznych Plus Workflow i Plus DMS. Dzięki niej użytkownicy mogą zarządzać dokumentami i rozpoczynać procesy biznesowe za pomocą aplikacji mobilnej.

Aplikacja Plus Workflow Mobile przeznaczona jest do urządzeń mobilnych z systemem Android w wersji 2.3.3 i wyższych oraz iOS.

Plus Workflow Mobile posiada pełen zakres funkcjonalności procesowych. Co to oznacza? Pracownik ma dostęp do szerokiej gamy funkcjonalności, m.in.:

  • Możliwość wykonywania zadań znajdujących się w skrzynce użytkownika;
  • Możliwość inicjowania nowych procesów biznesowych z poziomu urządzenia mobilnego;
Rysunek 1. Dodawanie nowego procesu
  • Możliwość dołączania komentarzy i dokumentów do zadań bezpośrednio z urządzenia mobilnego;
Rysunek 2. Dodawanie komentarza i dokumentu w aplikacji Plus Workflow Mobile
  • Aplikacja posiada funkcjonalność pełnej edycji formularzy – edycja tabeli dynamicznej oraz danych zawartych na formatce;
  • Możliwość przeglądania skrzynki zadań użytkownika;
  • Podgląd zadania w aplikacji jest tworzony na podstawie pobranych danych z systemu Plus Workflow. Użytkownik może również pobrać dokumenty załączone do obiegu oraz zapoznać się z komentarzami w procesie;
  • Aplikacja wysyła informację o nadejściu nowego zadania do skrzynki powiadomień w telefonie;
  • Aplikacja umożliwia zapamiętanie nazwy i hasła użytkownika na danym urządzeniu mobilnym.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Plus Workflow Mobile? Obejrzyj nagranie z naszego webinarium — praca mobilna w systemie Plus Workflow, a zobaczysz, że optymalizacja procesów i zarządzanie dokumentami w formie elektronicznej możliwe są również z poziomu aplikacji mobilnej!

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości napisz (sprzedaz@suncode.pl) lub zadzwoń (+ 48 (61) 8200-449) do nas już dziś.

Pamiętaj, że aby być zawsze na bieżąco, warto dołączyć do naszego Newsletteru i zaobserwować nas na LinkedIn lub Facebook’u 😉