Według raportu „The State of Mobile 2022” przeprowadzonego przez firmę data.ai, użytkownicy urządzeń mobilnych spędzają na nich aż 3,8 biliona godzin rocznie! Oznacza to, że przeciętny użytkownik poświęca aż 4,8 h dziennie na korzystanie z różnego rodzaju aplikacji.

Dane te w dzisiejszych czasach nie koniecznie szokują, raczej podkreślają fakt, że telefon stał się nieodzownym elementem życia, również tego zawodowego – w końcu „bez telefonu jak bez ręki”.

Z tego też względu co roku powstają nowe aplikacje mobilne, które mają nie tylko umilić spędzanie wolnego czasu, ale również ułatwić codzienne życie – od zamawiania jedzenia czy kupowania biletów, aż po zarządzanie domowym budżetem.

Również użytkownicy systemów klasy BPM mogą posłużyć się teraz aplikacją mobilną i zarządzać obiegiem dokumentów firmowych ze swojego telefonu.

Plus Workflow Mobile – zarządzanie dokumentami poprzez aplikację

Aplikacja oferowana przez firmę Suncode wspiera funkcjonowanie systemów informatycznych Plus Workflow i Plus DMS. Dzięki niej użytkownicy mogą zarządzać dokumentami i rozpoczynać procesy biznesowe za pomocą aplikacji mobilnej.

Aplikacja Plus Workflow Mobile przeznaczona jest do urządzeń mobilnych z systemem Android w wersji 2.3.3 i wyższych oraz iOS.

Plus Workflow Mobile posiada pełen zakres funkcjonalności procesowych. Co to oznacza? Pracownik ma dostęp do szerokiej gamy funkcjonalności, m.in.:

  • Możliwość wykonywania zadań znajdujących się w skrzynce użytkownika;
  • Możliwość inicjowania nowych procesów biznesowych z poziomu urządzenia mobilnego;
Rysunek 1. Dodawanie nowego procesu
  • Możliwość dołączania komentarzy i dokumentów do zadań bezpośrednio z urządzenia mobilnego;
Rysunek 2. Dodawanie komentarza i dokumentu w aplikacji Plus Workflow Mobile
  • Aplikacja posiada funkcjonalność pełnej edycji formularzy – edycja tabeli dynamicznej oraz danych zawartych na formatce;
  • Możliwość przeglądania skrzynki zadań użytkownika;
  • Podgląd zadania w aplikacji jest tworzony na podstawie pobranych danych z systemu Plus Workflow. Użytkownik może również pobrać dokumenty załączone do obiegu oraz zapoznać się z komentarzami w procesie;
  • Aplikacja wysyła informację o nadejściu nowego zadania do skrzynki powiadomień w telefonie;
  • Aplikacja umożliwia zapamiętanie nazwy i hasła użytkownika na danym urządzeniu mobilnym.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Plus Workflow Mobile? Obejrzyj nagranie z naszego webinarium — praca mobilna w systemie Plus Workflow, a zobaczysz, że optymalizacja procesów i zarządzanie dokumentami w formie elektronicznej możliwe są również z poziomu aplikacji mobilnej!

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości napisz (sprzedaz@suncode.pl) lub zadzwoń (+ 48 (61) 8200-449) do nas już dziś.

Pamiętaj, że aby być zawsze na bieżąco, warto dołączyć do naszego Newsletteru i zaobserwować nas na LinkedIn lub Facebook’u